| Dean1996 a întrebat:

Daca ati avea,, placerea" sa il vedeti pe Gastin Gayber(Justin Bieber) in realitate, ce i-ati spune?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca nu pot spune o vorba buna cuiva mai bine tac asa ca daca l-as intalni pe Justin i-as sparge fata, rupe gatu, i-as smulge coa**le (daca are, daca nu vad eu) si i leas baga pe gat, i-as taia limb si i-as bagao in cur sau pur si simplu ii contopesc fata cu asfaltu de vreo 10-20 de ori ca ce am zis mai sus e mult de munca si pentru unu ca el nu merita osteneala.

43 răspunsuri:
| Rebe_6259 a răspuns:

Ca are o voce frumoasa, Ca e simpatic, Las ruga sa-mi dea un autograf...(Minciuni)Ca mie nu imi prea place de el.
Dar depinde de tine.
O funda?
PLs

| Anonymus314 a răspuns:

I-as spune ca il iubesc copiii de 13 ani de pe TPU care vor sa para mai speciali prin faptul ca spun aici ca nu le place muzica luiwinking
ps: serios,voi ganditi inainte sa postati?
pe cine naiba intereseaza daca va place voua sau nu de ala?, vreti sa pareti jmecheri a?, cititi o cartewinking

| Digital112 a răspuns:

asta : sa moara Gibilan ce gay esti laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Love you like a sister!(asta isi spun lesbiencele...ptc. sa recunoastem,. Gustin nu arata a baiat)

| AcidCuSange a răspuns:

Frumos esti maaa day dreaming! Stiu foarte bine,si tu stii foarte bine,si ele stiu foarte bine, si ei stiu foarte bine, si toooooooaaata lumea stie foarte bine ca esti cel mai prost cantaret si ca ai 51 de anibatting eyelashes.

| Boboleu a răspuns:

laughing i-as spune sa arate ca un barbat si glasul de 16 ani e la fel-de copil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune: Băăă, până și văru-meo de 3 ani are vocea mai groasă decât tine! rolling on the floor

| Kqzu97 a răspuns:

Impusca`telaughing

| Dash a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca nu pot spune o vorba buna cuiva mai bine tac asa ca daca l-as intalni pe Justin nu i-as zice nimic.

| pinguinuVerde a răspuns:

I-aş spune că până şi străbunicumeo e mai frumos ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You're the guy in the world sucks! A bull without voice! And you're uglylaughing

| andrada a răspuns:

Asta: '' Justin te iubesc, esti cel mai cool, plz da-mi un autograf, te adooor, yu are the best boy ever, i like you love struck love struck love struck ''

| Mitsa a răspuns:

I'as spune:
Du'te direct in p.la si i'al p c.at si baga'ti'l in gura cu mot cu tot, s'o f.ti de 3 ori in m.ie cu ma'ta, si cu tact'o si cu tot neamu tau de naveta spatiala...nesimtitu' dracu' care esti!
:]]

| AxxyAlexandra a răspuns:

Da nici nu vreau sa am "placerea" sa-l intalnescoh go on

| Raptor a răspuns:

Sa se duca in... de unde a venithappy daca ma intreaba "what?" --> Shoot yourself

| OnnySky a răspuns:

Voi vb fara sa stiti daca nu va place ceva nu mai comentati fratilor ce naiba. Daca la-s vedea i-as spune ce mama drag vezi la parasuta de gomez mai bine ramaneai cu jasmin

| Majj a răspuns:

Fapte nu vorbe, mai concret l-as izbi cu capul de bordura

| pinguinuVerde a răspuns:

Moamă ce ne umplu fanii Number one Justin Bieber de stupizi laughing)
Oricum nu mi se rupe, MI SE FLOŞCĂIE.

| kiky278 a răspuns:

Aaaa de mult te asteptams a te intalnesc.Esti cel mai tare *fata de demon*.Si atunci scot orice am la indemana si il lovesc tare pana zice ca se lasa de cantat.

| Minty a răspuns:

Mars inapoi de unde ai venit!laughing))

Apache
| Apache a răspuns:

I think you represent lesbians very well!

| SaintJimmy a răspuns:

Heeeey, Justin, say HI to my lil' friend.
*vine din spatele ei un rechin nemâncat de câteva zile*

| crytical a răspuns:

Cu cine face baking? laughing

| Anonymus314 a răspuns:

Crytical:
e banking draugle, oricum, buna replica laughing

| crytical a răspuns:

Speeder96
"e banking dragule", oricum, mersi de observatie

| DeniiiD a răspuns:

@ śŇŇŇiKeŘś : mi-ai luat vorba din gurarolling on the floor!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Fuck you!

| LoveSelena a răspuns:

Nu-mi place de tine pleaca de aici

| mirunix a răspuns:

Nu i-as spune nimic, ca nu-mi pasa... Nu sunt anti el, da nici nu sunt fana. As trece pe langa el pe strada, ca pe langa oricare alt om...

| Simona_7121 a răspuns:

Daca l`as vedea (f2f)...e cam imposibil, dar ma rog, vorbim si noi, asa ipotetic...rolling eyes
ce i`as spune... sa se dea la o parte, sa trec eu
pe bune acuma...nu t`i se pare cam. "neinspirata" "prost aleasa" "aiurea" etc intrebare? straight face

Întrebări recente