| Dean1996 a întrebat:

Daca ati avea,, placerea" sa il vedeti pe Gastin Gayber(Justin Bieber) in realitate, ce i-ati spune?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca nu pot spune o vorba buna cuiva mai bine tac asa ca daca l-as intalni pe Justin i-as sparge fata, rupe gatu, i-as smulge coa**le (daca are, daca nu vad eu) si i leas baga pe gat, i-as taia limb si i-as bagao in cur sau pur si simplu ii contopesc fata cu asfaltu de vreo 10-20 de ori ca ce am zis mai sus e mult de munca si pentru unu ca el nu merita osteneala.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu de gay ce esti si sa nu te mai intorci desi cred ca nu este nici acl primit la cate face rolling on the floor laughing

| analoveskorea a răspuns:

Nu i-as spune nimic...

| Kesariona a răspuns:

"Sall cf?"
Btw, mi-a placut aia cu banking-ul \m/.

| _pink a răspuns:

Nu inteleg de ce toata lumea te place.

| BOOBZen a răspuns:

Pai,el a fost descoperit pe net,de catre Usher,i-as spune:Ce a vazut Usher la tine cand a dat click-ul ala pe video-ul tau de pe youtube,si a risipit sansa altora,poate o bucata de carne cu freza care alearga dupa fete.
Bine inteles,nu cred ca ia-s spune asta,sunt doar un copil,si oricum recunosc ca as tipa,si as sari de i-as rupe gatul, mi-ar conveni sa fac asta, dar cred ca as primi o amenda frumoasa pentru parintii mei

| SunnyMidnight a răspuns:

Sa te chis in freaza ta de gay mediocrulaughing

| alexush a răspuns:

Ca e un gay drogat imputit care canta naspa.

| Yzzza a răspuns:

Dar tu ce i-ai zice?happyhappyhappy

| Tasya05 a răspuns:

I-as spune:,, Justin estii cel mai cool si dragut baiat din lume ai o voce de aur si te ador...si nu fii suparat pentru ce zic totii prostii (aicii ma refer la voi. daca nu stiati).
Oricum Justin e THE BEST BOY INTHE WORD!tongue

| Deeu_1723 a răspuns:

Mai pe engleză i-aşi spune să se spânzure, Terra nu are nevoie de gay.

| Cereala a răspuns:

cu cine face banking?

| Roxanabuiltforsin a răspuns:

I-as spune atat : Go and kill yourself! happy

| ionif a răspuns (pentru Tasya05):

Poate "The best gay in the world"

Întrebări recente