| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca mouse-ul pe care probabil il controlezi in acest moment s-ar transforma intr-un gandac dubios de marimea unui mouse, ce ai face?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las hrani desigur,eu iubesc natura, am o colectie de ei deja, beau cu ei, manc cu ei, conversez cu ei, ma gadila noaptea e asa frumos si romantic ma gandesc sa imi gasesc jumatatea printre ei

| R0R0 a răspuns:

Nu am mouse

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

L-as prinde si i-as da drumul in natura.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai pune mâna pe el?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

L-as lua cu un pahar sau o cutie. In general nu as pune mana pe o asa ganganie de mare laughing
Dar bine, ca am omorat cativa gandaci la viata mea sad
Dar tu ce ai face?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Raspunsul meu e mai sus.
Daca ai omorat cativa gandaci la viata ta, ii ai pe constiinta?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Cine are gândaci pe conştiinţă? rolling on the floor
Eu am omorât azi vreo 10-15 furnici, şi nu-mi pare rău, aveam tenişi...

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Vai,fiinta fara suflet! laughing

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Sunt furnici! -.- Cum, tu, n-ai omorât?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nuuuuu
Habar n-ai ce dulce e razbunarea lor!

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

rolling on the floor Hai că nu te cred.
N-ai cum să fii aşa perfectă, cum să nu omori o furnică aşa din greşeală? Cred pân' la o limită, nu spargi telefoane, ai numai note bune, nu ai omorât nimic.
Ce eşti? rolling on the floor Cleverbot -Criss?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu da in cei care iti pot provoca mai mult rau decat cel pe care il provoci tu lor.

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

rolling on the floor Eu nu sunt rea.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nici eu.
Doar ca fac strategii.

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da. Şi eu.
De fapt eu am intenţii bune, dar lumea nu le înţelege cum trebuie.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu nu am intentii bune.

| Florentina9210 a răspuns:

L-as controla in continuare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

In general nu prea omorm, constient. Si da am vazut raspunsul. Intrebarea era ce ai face daca ai avea...

| Doub a răspuns:

Îl prăjesc.

| Staind a răspuns:

Poate-l numesc bob si-l pun sa-mi faca gogosi la 3 dimineata.

| dragosbogdan001 a răspuns:

M-as duce la oftalmolog.

Întrebări recente