| robijam a întrebat:

Daca Speed99 face povestioare cu GTA San Andreas eu fac cu GTA 4

Personajele vor fi ( daca va convine, pentru ca voi mai schimba ):

ww2EXPERT: Niko
Exceel: Roman
Speed99: Jacob
Rectificatorul: Brucie
Marian112: Dimitri
Polaris: Packie
Amadeea: Mallorie
Furculingura: Michelle

Proaspat coborat de pe nava, expert il gasi pe varul sau exceel beat in masina companiei de taxi ce o detine. Spre casa promisa de exceel lui expert cei doi incepura a vorbi despre viata in America. Expert fiind aburit de exceel ca viata in America este perfecta si ca exceel este foarte bogat. Dupa o mica cearta intre cei doi la apartamentul lui exceel, Expert se puse in pat.

A doua zi, Expert pleca spre compania de taxi a lui exceel aflata doar la 2 strazi distanta, exceel avea programat un meci de poker intr-un loc periculos controlat de mafia albaneza. In fata locului unde se juca, Expert statea de 6 ca mafiotii albanezi sa nu vina sa il omoare pe exceel care s-a imprumutat de la ei. La un moment dat ei apar, iar expert il avertizeaza pe exceel sa iasa repede si sa fuga.

Dupa aceste intamplari, Expert, mai spre seara se intalneste din nou cu exceel care vrea sa i faca cunostinta cu un bun prieten: Speed. Expert se intalneste cu Speed si pleaca spre locul in care speed trebuie sa isi regleze niste conturi cu niste dealeri de droguri, in caz de orice Speed i da lui Expert un glock. Dealerii apar, iar ceva nu merge bine, Expert i impusca pe atacatori apoi il lasa pe Speed la barul sau...

Va urma...

20 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Multumesc ca m-ai bagat si pe mine, oricum continua povestea cred ca va iesi misto

| mini35 a răspuns:

Succes cu povestea!

Apache
| Apache a răspuns:

Sau mai astepti doua luni pana la gta v?

| HaLoGeNNN a răspuns:

Tare. Felicitari! Dar ma bagi si pe mine? Plz!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Mai bine varianta ta. Dacă eu sunt Roman o să mor chiar la nunta mea sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Ce să caute Carl în marele Grand Theft Auto IV? laughing

| Speed99 a răspuns:

Frate trebuia sa te pui pe tine in rolul principal adica Niko. Oricum e misto povestea.

| Musique a răspuns:

Văd că nici tu nu ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred ca apar si eu! (as pune emoticonu' ala, dar am jurat ca nu-l mai folosesc niciodata)

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu stiu laughing

Apache
| Apache a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ca sa nu mai spun ca pierzi si taxiurile gratis...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Pfoai nici nu ști happy

| robijam explică (pentru єχcєєℓ):

Nu neaparat... Stii ca sunt 2 finaluri nu?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru robijam):

Da dar depinde ce alegi.Eu nu aș putea suporta să moară Roman ști cum s-ar simți Niko?

| robijam explică (pentru єχcєєℓ):

Eu l-am terminat de 2 ori si de fiecare data l-am omorat pe Dimitri si a murit Kate nu Roman.

| robijam explică (pentru Apache):

Crisoase da sa se faca pe PC-u ca si mor daca nu. Ca trebuie sa tai fondu de pizza si arme de airsoft vreo 5 luni sa strang banii de ps3 si de joc crying(

Apache
| Apache a răspuns (pentru robijam):

Mai bine strangi pentru.un ps4.

O multime de jocuri bune o sa fie ps exclusive
Plus ca la cum evolueaza grafica la jocuri o sa schimbi placa video la fiecare 2 ani ca sa te joci ok...

| robijam explică (pentru Apache):

Da. Excelent! Numai ca e o mica problema, totusi un ps4 e aproape 20 de milioane.

Apache
| Apache a răspuns (pentru robijam):

Mda...dar per total merita.

| robijam explică (pentru Apache):

Si de unde crastos scot eu banii aia laughing) maicamea se va impusca daca dau atatia bani pe un ps4.

Întrebări recente