| anonim_4396 a întrebat:

Daca un om trage un foc de avertizare, glontul are directia in sus. Este impins de către tragaci cu o viteza forte mare, acesta străpunge aerul pana la un anumit punct in care viteza devine egala cu 0, si se întoarce cu aceeasi viteza cu care a fost lansat. Întrebarea e alta, acel glont, la întoarcere poate nimeri un om nevinovat si sa-i spulbere capul, deci asta nu se pune crima? Sau, nu se întoarce glontul? Si daca loveste o pasare? Sau, daca niste oameni se plimba cu balonul si sunt loviti?

Nu-mi mai puneti spirt in fata, va rog eu mult, ca încep iar sa aberez. Deci, am mers odata cu un var intr-un magazin si am gasit un tricou de baieti pe care scria " Ofer lectii de S€X, prima lectie gratis" si am ras si nimeni nu a cumpărat tricoul. Au capul...

24 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Normal ca se pune crima...clar esti beata

Legat de a 2a chestie....hmm, cat spirt ziceai ca ai baut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Zau ca asa era tricoul. Alb cu scris negru. Croampa a lăsat sticluța de spirt pe masa si...nu-mi mai amintesc nimic de atunci.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred

Dar... spirt tot ai baut, cam mult ^ ^

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Îmi place culoarea si mirosul lui. Gata, mă duc sa mă uit la stele. Sa vad cand îmi face cu mana amica mea din spatiu, Peppa purcelușa.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

p-p-p-eppa?
purceluşa?
OMG, OMG, vreau poză!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Cu amica mea? Ii fac una cu satelitul si cu iubitul ei camiloiul Gogu.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca incerc sa-mi dau seama cum ai facut asta rolling on the floor O sa-mi ia ceva timp... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mistoc. Cum ai facut?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

cee?
Peppa e amica ta?
OMG, OMG, OMG
şiii... ce mai faaaci, Daisukiiii?batting eyelashes smugbatting eyelashes (>^ω^

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu stiu. Mi-e rau de la spirt. laughing uite! E ea! Ma duca sa o salut!

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

nnnnnuuuu
stai! stai!
ia-mă şi pe mnnn, plsssssssss
PEPPA E VIAŢA MEA

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Bine, hai urca pe Timi, poneiul meu imaginar.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

hhhhhaaaaaaaaai, Timii
du-ne la Peppa
hai, poneiule, haai
hai să descoperim lumeea (lui Peppa)
hai să iubiiim ( pe Peppa)
hai să dansăăm (cu Peppa)
da, gata, hai să ne potolim, că nu e chiar aşa

| LaughingKarima a răspuns:

Iar ai baut prea mult spirt mama

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Putina fizica te invata draga mea daisy ca acel glont nu se poate intoarce cu aceeasi viteza spre sol.La momentul lansarii a fost propulsat de o forta mecanica cu o anumita energie cinetica,care este egala cu forta anterior mentionata, la intoarcere respectiva forta dispare, fiindca, asa cum ai spus si tu, in punctul lui maxim energia cinetica devine 0. Ei, de aici actioneaza legea gravitatiei, si niste formule matematice pe care eu nu le stiu, si nici nu o sa le stiu vreodata, ne spun ca viteza scade undeva la sfert fata de pornire datorita frecarii cu aerul.In concluzie, daca eu trag un glont direct in aer cu o viteza de 100 km/ora (h), la intoarcere respectivul glont o sa cada cu 25 km/h direct in capul gol al lui suck.Insa,din pacate, dimensiunea si viteza glontului o sa ii faca maxim un cucui si nimic mai mult.Asa ca daca vrei cumva sa il extermini pe suck, foloseste cu incredere un topor, sau trage direct spre el si ai rezolvat problema. Daca loveste o pasare trebuie sa o loveasca maxim pe la jumatatea distantei pe care o poate parcurge, ca sa existe suficienta energie cinetica sa ii zboare creierii, altfel nu ii zboara decat niste pene.La fel si in cazul balonului, daca distanta e prea mare nu mai loveste nimic, sau loveste prea incet.

Lectii de sex ofer eu, tot gratis. Oferta e asa, primele 10 lectii gratis, dupa aia examene la oral si practic. Daca nu te descurci o sa ai nevoie de mai multe lectii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

La prima parte... thinking Waw.m-ai lămurit. Nu le am cu fizica.
La a doua parte, nu nu nu, lasa, nu am nevoie. I don't want to see

| L1feDRAIN a răspuns:

1.Asa e viata, nimeni nu se gindeste la partea negativa..doar eu.

2. Spirt? Eu o sa-ti pun Apa si oricum o sa ametesti crezind ca e spirt.

Cit costa tricoul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Era in jur de 25-30 de lei. De ce? Vrei sa sperii lumea? :]]

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Neh, m-am rasgindit.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu am văzut intr-un magazin un tricou pe care era desenată o palma și scria "Mă aflu la o palma sub buric" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

laughing tare asta.

| BlackArt333 a răspuns (pentru anonim_4396):

WTF?! Cum ai facut asta?

Întrebări recente