| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Dati-mi intrebari de genul " De ce tinea Stefan cel Mare sabia in mana stanga?" iar raspunsul e " de maner". Cele mai multe intrebari cu tot cu raspunsuri de genul asta primeste funda!

15 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Hai ca am una tot cu Stefan cel Mare
"Cine l-a batut prima data pe Stefan cel Mare?" "Mama lui"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce se trag clopotele la biserica?
De funie.

| Eduard619 a răspuns:

Unde ia batut Mircea cel Viteaz pe turci?
In gura, si la stomac sa nu lase semne
Care e capitala Frantei:Atena, Madrid, Paris?
Paris!
De ce Paris, pai Atena a fost o curva si Madrid echipa de fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard619):

Buna cea cu Atena. laughing

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Apreciez ca n-ai sustinut ca e gluma. Damn'... aici trebuie condimente pitestene sa existe.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

"glume pitestene", "condimente pitestene", duci faptul ca esti pitestean la extrem. Glm glm nu ma lua in serios, da?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cum era aceea? Adopta moda italieneasca, fi bogatan precum un arab, saruta frantuzeste, iubeste romaneste? TOate acestea completeaza perfect ideea de "traieste pitesteneste"( n-am gasit alt adverb adjectival).

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ce ziceam mai devreme?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De fapt. viata ne duce la extrem nu? Si ma refer aici ca trebuie sa ne inmultim pentru a ne egala cu mezii rolling on the floor ( # glume mate-info)

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Mor de ras.
Dar tu, tu cum functionezi?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pe baza de hormoni, stimulentii find fetele si anatomia ( pe care as studia-o pe ele).

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

As continua discutia, dar habar nu am ce replica sa iti dau.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si te-ai folosit de adresare directa pentru ca?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Stai calma. Am destula spontaneitate pentru toate in a va studia rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Pentru ca asa fac de regula. Cum ar fi trebuit sa procedez, dupa tine?

Întrebări recente