| GreyRose a întrebat:

De ce ar rade un caine de noi? Cel mai comic raspuns va fi premiat!

Răspuns Câştigător
| AcadeaCuCăpșuni a răspuns:

Că ne vede cum ne scărpinăm în buric.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că noi n-o facem în public sad

| JubiTheRipper a răspuns:

Pentru ca te poate vedea cum iti ciufulesti veverita fara ca tu sa realizezi.
Pentru ca tot incercam sa scapam de parul de pe corp, in timp ce ei au atata si, well, nu-i deranjeaza.
Pentru ca avem ritualuri de imperechere ciudate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi când suntem surmenaţi spunem că avem o "viaţă de câine", însă pe ei îi amuză asta, viaţa lor fiind mult mai dificilă ca a noastră.

| umbrax a răspuns:

Cine stie de ce ar rade de noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici,pe TPU?
Sau la ce te referi?

| AikkoxD a răspuns:

Because f*ck you and because reclamă Dentastix.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Ar rade de noi, pentru ca sarim in bratele lui mosu si ii spunem:
Mosule ce tanar esti, e prima oara cand vii la mine
Nu te mai las sa pleci
Niste cadouri de vis as vrea langa tine. laughing

| cateluuus a răspuns:

Pentru că nouă nu ne place să ne roadem papucii.

| al9264 a răspuns:

Noi folosim toalete (WC)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că nu e câine, e hienă. Acum treci şi spală-mi mâncarea!

| Rubyrubyy a răspuns:

Pai eu as zice ca nu ar avea de ce sa rada..Doar un caine prost ar putea rade de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ei sunt mai sociabili, calmi, frumosi si respectati decat noi rolling on the floor. Si eu zic adevarul puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru al9264):

Uni.Uni dintre oameni folosesc pantaloni si chiloti..mai igienicrolling on the floor.( Eu nu ma incadrez printre acesti oameni curati).

| AirănMeidăn a răspuns:

Pentru ca noi credem ca, cainii umbla cu covrigi in coada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ei pot sa o faca pe pereti laughing

Întrebări recente