| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce cand ma uit pe balcon aici la mine masinile circula atat de calm pe drum? La voi cum circula masinile, ia uitati-va putin pe balcon sau pe geam! Cum circula la voi masinile?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E o alee in fata blocului.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns:

M-am mai uitat si eu pe geam la mine in spatele blocului nu prea vad asa multe masini care circula vad mai multe masini parcate niste logan-uri din astea renault, opel, audi.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da chiar acum m-am uitat.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Pai nu am vazut logourile lor dar stiu ca loganuri sunt pe aici multe langa alte blocuri apropiate de al meu si sunt si masini din astea parcate aici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

La mine.

| Doub a răspuns:

Am un salcâm în faţa balconului.
E maaaree şi frumos.

Răspuns utilizator avertizat