| ßirGagaWelch a întrebat:

De ce e atat de plictisitoare categoria asta? -_-
Si la "Cauze Nobile" rad mai tare ca aici. straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-aş explica dar...

Nici eu nu mai înţeleg nimic de când au apărut întrebările cu unicornii şi curcubeele...

Totuşi nu înţeleg de ce majoritatea te-au atacat aşa. Adică, da, da, ne-ai cam lovit sub centură. Şi ştim că întrebările sunt de toată jena... dar avem şi noi valorile noastre:

- Ashadow, Aikko, Fr33dom, Shadow ş.a dau răspunsuri jeniale.
- Bless şi Polaris ne fac viaţa mai frumoasă cu comic-urile lor.
- Şi vrei să spui că nu te amuză copchiii de 10 ani care fac pe deştepţii aici? Eu îi ador.hee hee

Hai, T/A-iştilor, capu' sus, că mere.

58 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Atunci ce dracu' cauţi aici, dacă nu râzi? straight face
Şi de ce ne întrebi pe noi, ar trebui să găseşti singur(ă) răspunsul...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Da' mută-te acolo dacă tot îţi place aşa mult. Ce ne strici nouă distracţia!?

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Nu mi se pare, dar ce vrei să fac acum?
Dacă le zici unora adevăru', îţi sar în cap ca cloşca, încep să-ţi umple frigiderul...
Şi tot ce ai de făcut e să te rogi la bunul Dumnezeu să dai de o întrebare sau un comic care să reuşească să-ţi ridice pomeţii.
Asta se întâmplă când toţi dracii de 10 ani descoperă TPU, şi se dau amuzanţi pe t/a...am fost sicerĂ.hee hee

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Sincer, mie mi se pare foarte comic aici. Poate tu nu ne înţelegi. Soartabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Atunci fără supărare, dar mai bine stai acolo de unde ai venit... spre binele tău, nu de alta.

Răspuns utilizator avertizat
| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Off, ce te chinui să ne cauţi exemple.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru W3R4):

Hei, ce fel de prietena esti tu? Eu chiar am 10 ani! Si sunt asa de idioata... crying((
De ce? Ma voi sinucide cu o pisicuta! Trasa prin Nuttela!

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu tu femeie! toolazytofail.com/wp-content/uploads/2013/03/facepalm.jpg
Zic de ăia care postează întrebări anapoda!

| W3R4 a răspuns (pentru W3R4):

Nu merge linkul...

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Te rog sa-l scuzi pe colegu', asta e singurul gen de "umor" pe care e capabil sa-l practice.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru W3R4):

Ok, deci trebuie sa spal pisicuta si s-o duc inapoi la bunici.

| W3R4 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Nici nu trebuia să fie amuzant linkul meu. rolling eyes
Uite, tu cred că ai aşteptări prea mari de la categoria asta.
Ai impresia că aici e Stand-Up-Comedy? Până la urmă, postează fiecare ce poate, dacă ţie nu-ţi place ceva, poate altcuiva sau mai multor persoane le place.Gusturile nu se discută.
Din pură curiozitate, cam ce ai vrea tu să vezi la categoria asta?

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Da,că se va supăra.Rău.

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Auzi,da' tu acum ai venit aici ca să ne critici fiecare răspuns?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee drept că mi se pare că a devenit totul foarte pueril aici, dar dacă aș avea resursele (inteligență, creativitate, priză la public, timp liber, dedicare, prieteni să mă ajute la început) și puțin umor original, aș pune categoria pe picioare și aș face ce aș vrea din T/A.

Aici nu e ca la magazin, în afară de faimă nimeni nu are nimic de câștigat, suntem o comunitate virtuală. Puteți oare să faceți un T/A numai al vostru, mai bun? Aveți încotro?

| W3R4 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Mai bine pleacă de la t/a, cu tupeul ăsta din tine sigur vei fi raportat în cel mult 2 zile...nu de mine!