| ßirGagaWelch a întrebat:

De ce e atat de plictisitoare categoria asta? -_-
Si la "Cauze Nobile" rad mai tare ca aici. straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-aş explica dar...

Nici eu nu mai înţeleg nimic de când au apărut întrebările cu unicornii şi curcubeele...

Totuşi nu înţeleg de ce majoritatea te-au atacat aşa. Adică, da, da, ne-ai cam lovit sub centură. Şi ştim că întrebările sunt de toată jena... dar avem şi noi valorile noastre:

- Ashadow, Aikko, Fr33dom, Shadow ş.a dau răspunsuri jeniale.
- Bless şi Polaris ne fac viaţa mai frumoasă cu comic-urile lor.
- Şi vrei să spui că nu te amuză copchiii de 10 ani care fac pe deştepţii aici? Eu îi ador.hee hee

Hai, T/A-iştilor, capu' sus, că mere.

58 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Cu placere

| Jakoban a răspuns:

Si ce pana mea ma strezezi cu intrebarea asta "De ce e atat de plictisitoare categoria asta?"
Mi se rupe pana ca te plictisesti tu,
daca te plictisesti du-te la ''Cauze Nobile"
Pa o zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Jakoban a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Da se rupe care-i problema?

| MaliciousDeath a răspuns:

Pentru ca estem batrani si am mai trecut de cateva ori pan' glumele astea(ori epoca cleverbot mai nou).

| Urpaniel a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Mă simt ca Neo în Matrix aici, totul se repetă în jurul meu, doar că fără senzaţia pe care am avut-o prima dată.

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns (pentru Shooty):

Bro,am dat odată o bere cu laxative și l-am cam intoxicat pe unu'straight face

Răspuns utilizator avertizat
| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Shooty):

Sau laxative cu somnifere.

Răspuns utilizator avertizat
| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Shooty):

Aa...acum iti scri...scriu din sant. Am facut accident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ai vrea sa ti se raspunda la o intrebare retorica.

| SongokuJR a răspuns:

Asta e nua generație, asteas noile glume. Nu ai ce face. Nu iti convine nu te uita.

| W3R4 a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

...impusca-te...

| suităr a răspuns:

OK,atunci ce cauti aici?

Oi avea eu 12 ani, dar am inteles treaba cu T/A-ul.Du-te fara regrete pe Cauze Nobile si lasa-ne in pace cu nutella si unicornii nostri.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Ce vii aici daca nu-ti place du-te frate in alta pate...Ce ne pasa noua daca tu nu ai umorul in sange si nu stii de gluma niciodata.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru W3R4):

Da ea e cam nesimtita ar fi bine sa se lase de TPU ca cred ca nimeni nu suporta acest utilizator.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru suităr):

Bine zis.

| traiescdeciexist a răspuns:

Nu mai are lumea simtul umorului.

| Seducatorul a răspuns:

Inseamna ca razi la intrebari care nu exista; la CAUZE NOBILE nu e nicio intreabare(nu intereseaza pe nimeni cauzele nobile!

| Lora1 a răspuns:

Eeeh oh go on

| Polaris a răspuns:

Dc te iei de ktgoria noastra? do u even cleverbot, m8?

| W3R4 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Am observat, se bagă şi el în seamă să nu adoarmă...

| MrCarrots a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vorbe frumoase...mersi.

| Fridăm a răspuns:

S'au cam dus '' uzării '' care făceau categoria asta una amuzantă, şi acum, dacă cineva apare cu ceva nou, se trezeşte instinctu' de turmă în alţii 10, şi chiar dacă gluma a fost cât de cât amuzantă la început, după ce le vezi pe restul ţi se acreşte de T/A. Nu prea avem ce face, trebuieşte să trăieştem şi să ne adaptăm.

| Flavius2106 a răspuns:

E destul de comica... straight face Ce ai cu ea? laughing sunt multi cu umor... alti doar incearca laughing