| Nero a întrebat:

Dear t/a
http://i.imgur.com/7jfzW.png
Scuzati-mi greselile gramaticale.

24 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ghici...
N-am citit totcool

| Kazimir a răspuns:

Funda?

*trollface*

| Nero explică (pentru DaVà):

Cel din avatar esti tu nu?

| TheDubstepMan a răspuns:

Ai dreptate... Staiiii, dar ce-ar mai insemna t/a fara asta?

| Anduuu a răspuns:

Sarbatori fericite si tie!

| DaVà a răspuns (pentru Nero):

Da,si stiu ce vrei sa spui cu astawaiting

| AnneBre a răspuns:

Hai nu vă mai câcaţi atâta pe voi! Dacă nu are exista toţi copchii ăştia de la T/A nu aţi mai intra! Dacă toată lumea ar pune cum x la pătrat face o altă chestie la pătrat ar fi mai bine? Ar fi un ra**t de categorie, nepopulată.

| AnneBre a răspuns:

Hai nu vă mai câcaţi atâta pe voi! Dacă nu are exista toţi copchii ăştia de la T/A nu aţi mai intra! Dacă toată lumea ar pune cum x la pătrat face o altă chestie la pătrat ar fi mai bine? Ar fi un ra**t de categorie, nepopulată, unde s-a

| blueangel99 a răspuns (pentru DaVà):

Nici eu nu am citit tot. Dar am prins ideea.
Bravo, @Nero.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Foarte adevarath laughing

| DaVà a răspuns (pentru blueangel99):

Si eu, dar mi-a fost lene sa citesc tot

| ady123 a răspuns:

Mie nu mi se par stupide intrebarile astea:AAAAAAAAAAAAAAAA nu-mi gasesc conopida,unde imi e presu?,ce cauti la mine sub pat,ce ai pe tricou? etc mie mi se par inervante astea:Vreti funda, cine imi ghiceste primul numele are funda, sal TPU ce faceti? etc

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Iti imaginezi ca am citit tot?batting eyelashes

| Fragile a răspuns:

Mda,toţi vă plângeţi,iar dacă ar dispărea aceste lucruri, apoi v-aţi plânge iar că nu mai e amuzantă t/a şi alte rahaturi. Ştiu că nu mai e cum a fost odată, dar totuşi...nu vă mulţumiţi niciodată!

| Gandăr a răspuns:

Da, ai dreptate.
Dar oricum, dacă le dai atenţie mai rău fac şi din păcate mai toţi le dăm atenţie.
AnneBre, noi vrem pe T/A să fie oameni amuzanţi. Abia mai găseşti vreo întrebare la care să-ţi vină să dai răspuns.Eu una sunt activă mai tot timpul dar chiar nu am ce să le răspund handicapaţilor care întreabă : " Ce ai tu acolo?", "Hey prietenii mei tâmpiţi, ce faceţi?" şi aşa mai departe. Ăştia de care spui tu sunt nişte proşti sau eventual trolli.

| epurel a răspuns:

Y U no use the correct meme!?

| Cristianne a răspuns:

Y U NO scrii mai puțin?

| MâţulMov a răspuns:

Sarbatori fericite si tie!
Mda, ai avut dreptate in privinta multor lucruri, dar trollingul bun trebuie respectat straight face
In rest, True Story!

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Mda...
Am mai citit chestii legate de treaba asta pe la T/A, si crede-ma, asta nu i-a oprit pe acei copii copaci sa nu mai ne calce categoria.
P>S: Sa sti ca eu am citit tot happy.Imi place initiativa!
Succes!(avem nevoi de mult ca sa scapam de astia).

| Nero explică (pentru MâţulMov):

Trollingul BUN!
nu rahaturile astea

| RobYnRobYn a răspuns:

happy

Adevarat! Sarbatori fericite si tie si... imi pare rau daca te-au deranjat intrebarile melehappy (punctul 1)

| HoneyCocaine a răspuns:

Mi-a placut ca ai sintetizat cat se poate de mult ca sa inteleaga toti debilii. Ai dreptate.

Întrebări recente