| UnVis a întrebat:

Deci. ce pare aveti de Dry Cooker?(Cel mai amuzant raspuns ia o funda cat Bahmu.laughing)

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

In sfarsit o intrebare la categoria asta care chiar are sens.
Am o parere excelenta, m-a ajutat sa slabesc 65kg, sa fac facultatea, masterul si doctoratul, sa castig la loto, sa ma cuplez cu Charlize Teron si multe altele. Sunt un om implinit, multumesc Dry Cooker

21 răspunsuri:
| GasaiYuno a răspuns:

Bai deci...am tigaia dry cooker la mine si daca, comentezi te mut cu tot cu munti. Shut up!

| vampir004 a răspuns:

Cu ea mut muntii din loc si ma face sa zborlaughing))

| Musique a răspuns:

O mută pe Bahmu din loc.

| UnVis explică (pentru GasaiYuno):

Si mama are o dry cooker nu mi e frica laughing)

| GasaiYuno a răspuns (pentru UnVis):

E originala? xD

| UnVis explică (pentru GasaiYuno):

Da si e si magica big grin

| GasaiYuno a răspuns (pentru UnVis):

No mai spune.

| Furculingură a răspuns:

Nu-mi place.
Forţa Delimano.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Am acasa o tigaie Dry Cooker. Daca nu stiai, aceasta tigaie magica a fost proiectata special pentru Chuck Norris.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Măi, da' ce naiba aveţi voi cu Dry Cooker? Hă? E doar o tigaie, nu e magică sau ceva, au zis aşa doar ca să o vândă mai bine. Dacă chiar ar fi magică acum aş intra pe net de pe ea, şi nu fac asta...

| UnVis explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Eu sincer n-am nimic personal cu tigaia sau cu bahmu am pus intrebarea doar asa amuzament happy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru UnVis):

Să ştii că şi răspunsul meu era la fel... dacă nu te-ai prins la final rolling eyes

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Dry Cooker e așa de șucară... că dacă atinge oceanul Pacific îl topește, acolo se formează munți și apoi tigaia Dry Cooker îi mută din loc în deșert big grin

| HaLoGeNNN a răspuns:

Cu Dry Cooker sparg muntii, dar acum e la moda Dry Mucar. Cu Dry Mucar sparg mucii.

| UndergroundFolklore a răspuns:

Sincer,n-am apucat sa iau "minunatia" aia de Dry Cooker.
Dar aproape in fiecare dimineata, cand trebuia sa ma pregatesc pentru scoala, aprindeam tv si imi aparea Bahmuteanca la tv cu reclama asta penibila.
Deci puteam sa am teza la mate in ziua aia, cand o vedeam pe Bahmuteanca cat de proasta e...parca simteam ca pot sa mut muntii din loc (deci si sa iau teza la mate). Simteam ca sunt o norocoasa, ca pot sa fac multe din moment ce nu-s retardata ca ea.
Deci intr-un fel ii multumeschappy

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

Sunt cu tine!

| suităr a răspuns:

Ciac Noris a folosit odată tigaia Drai Cucăr.De aceea este tigaia care face minuni ^^

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Poti muta muntii din loc cu tigaia drai cucar. Daca nu vine delimano si se iau la jumulit de oua prajite.

| UnVis explică (pentru greyhound):

laughing super big grin

| D3n156 a răspuns:

E perfecta.Mia schimbat viata.Acum nu imi maie frica sa raman singura acasa.Cum aud niste zgomote prin casa imediat intervine Dry Cooker. Daca e cineva ii dau cu tigaia in cap de moare pe loc.

Întrebări recente