| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-a venit o idee geniala sa fac o intrebare unde o sa scriu ce calitati negative aveti din punctul meu de vedere.
Killerici:
Deci, eu nu ma consider urat eu spusem atunci ca-s uratenie cu o sublima ironie, si NU AM NEVOie de nici o consolatie pacatoasa din partea voastra mai ales dupa ce v-am injurat in ruseasca cum am putut. Ma enerveaza ca esti sadic, crede-ma, nu te va ajuta calitatea asta NICIODATA.
Croampa
Mai ardeleanule eu nu stiam ca tu nu stii modurile nepersonale si ca "stiut" e verb la participiu, iar stiut-am unde "am "e pronume reflexiv. Deci, esti foarte patetic, ca si mine Zombisor
EU nu inteleg de ce fetita asta vede doar partea rea a lucrurilor cand am crezut ca am putut fi prieteni buni, si ea crede ca-i vreau raul. Si nu-s misogin, is nebun mai degraba.
Depress
Nu stiu poate cred gresit dar, eu cred ca nu ar trebui sa iti faci asa de mari griji de acei care te inconjoara fiindca daca te gandesti logic, cand ei ultima data si-au facut griji in privinta ta?
Imperatrix
Prea multa Lady Gaga.( Nu-mi pasa ca-i Maria nu stiu cum acolo, pentru mine esti Lady Gaga si punct.)
Copac.
Daca continui sa ma ignorezi iti tai tulpina.
Daisuki.
Dece mi se pare ca-i "pohuista", dar nu, nu.
Mad Potato
Pari de treaba, dar de ce mi se pare ca esti prea credul?
Katal1n
Absolut niciun defect, ideal in toate sensurile cuvantului, mai ideal ca si Serafim Urechean laughing
Kill me please
Prea... Patetica, poate mai patetica ca mine chiar.
Sweety.
NU te preface in Othello terog.

70 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

>"am e pronume reflexiv"
>"Killmepls e mai patetica decat mine"
>"Madpotato prea credul"
>mfw http://i.imgur.com/s5GHbQF.gif

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

laughing acum si singur ma rad de mine.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eram atat de incantat...pana la asta : http://deschide.md/images/cms-image-000022406.jpg Nu am prea inteles daca este un om politic bun sau ceva de genul dar e ok.
Oricum mersi pentru "Absolut niciun defect, ideal in toate sensurile cuvantului"! Apreciez mult! Macar la mine ai fost 99% accuracy. :>

| KillMePlease a răspuns:

=]]]
hai că eşti şi tu amuzant
auzi la el ce idee genială i-o trecut prin minte rolling on the floor
păi uite cum e faza, măi,, Dantellion",,, Vezi-ţi bârna din ochiul tău şi nu paiul din ochiul altuia"
cică,, ce idee genială" laughing)

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu-mi pasa, fac ce vreau.big grin o sa ma i-au nu numai de ochiul tau dar si de nas daca o sa trebuiasca laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

prietene
1. calmează-te că nu te papă nimeni, hai, calm
2. e,, iau" nu,, i-au"winking
pricepi tu?

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

NU-s bun in ortografie, nu ma "sechestra".

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti bun, insa atragi atentia altora despre greselile lor gramatice

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Gata, ghilotineaza-ma ca nu am scris corect sunt gata.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

bun, atunci uite cum stă treabă, măi,, Dantellion"
înainte de a te agita atât pe aici, zic că ar fi mai okay pentru tine să te duci să-ţi iei cărticica de română şi să-ncepi să citeşti şi tu ce înţelegi din ea
ăsta a fost doar un sfat, prietene, urmează-l dacă vrei să-ţi fie bine, dacă nu, succes în viaţă laughing

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Adica ma alungi, nu-s impotriva, dar vezi ca o sa mor de plictiseala acasa ca imi permit sa cant la pian doar 5 ore pe zi.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

du-te şi fă năniţă,, Dantellion"
poate îţi mai arată Doamne-Doamne-n vis nişte citate =]]]

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

De ce esti asa rea, intrebarea aceasta am pus-o cu ironie, crying

| KamaSutra a răspuns:

Geniallaughing
eu n-am nicio "calitate negativa"?

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Dupa nickname se vede deja laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Si eu?

| LePotato a răspuns:

"Pari de treaba, dar de ce mi se pare ca esti prea credul?" -Eu credul? rolling on the floor man, 100% inaccurate big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Asa e.
Nu e credul.
El si cu dovezile in fata nu crede.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Care dovezi?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai cam tot ce am vorbit la "religie".

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai nici o dovada in privinta existentei lui Dumnezeu

Sau tu consideri a fi o dovada "Dumnezeu exista, pentru ca eu cred in el si pentru ca scrie intr-o carte"?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Dumnezeu exista pentru ca complexitatea acestei lumi e prea complexa pentru a fi dezvaluita.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Iar straight face, iar argument relativ la autoritate?
Stii ce, suntem la trivia, aici nu scrie "religie", hai sa o lasam asawinking.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Dumnezeu exista pentru ca complexitatea acestei lumi e prea complexa pentru a fi dezvaluita." Ofera si stiinta o explicatie destul de complexa in privinta evolutiei noastre, de ce as crede varianta ta cu Dumnezeu? e mai special Dumnezeu?

Nu ma intelege gresit, nu-s ateu...sa zicem un fel de agnostic..si momentan teoria stiintifica mi se pare mai aproape de adevar. Oricum dupa mine, momentan noi ca oameni nu avem capacitatea necesara sa spunem cu exactitate daca exista sau nu un zeu...

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai inceput cu "discutia" asta si vezi ca ma deranjeaza ca ma faci "autoritar" cu toate ca nu zici direct de persoana mea ci de "argumentul" meu, crede-ma nu ma dau deloc interesant sau autoritar... spun ca aia e parerea mea, asta nu inseamna ca e si adevarat si mai spun si ca tu nu ai avut argumente in privinta existentei lui Dumnezeu...decat daca se pun "favoritismele".

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Argumentul relativ la autoritate e ala cu...
" N-avem voie sa mancam fructe nespalate ca asa a zis bunica.", iar tu ai spus
"Sau tu consideri a fi o dovada "Dumnezeu exista, pentru ca eu cred in el si pentru ca scrie intr-o carte"? "
Comprendre?
Nu am spus ca tu esti autoritar sau ca te dai interesant, insa tipul tau de argument asa se cheama.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa ok, credeam ca ma faci iar "autoritar" n-ar fi fost prima data.

Si daca nu te deranjez, imi poti prezenta "argumentele" tale in privinta existentei lui Dumnezeu? nu neaparat aici, fiind T/A

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

O, serios?
Mai stii cand a vorbit si Lothar cu tine?
Si ce ai facut la argumentele lui?
Ai actionat la fel ca romanul ala care sta pe sant si scuipa coji de semnite, te-ai apucat sa-l jignesti ne mai avand ce spune, insa baiatul ala nu te-a jignit.
Nu vreau sa se intample la fel si cu mine.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))

L-am jignit pentru ca a fost un idiot.
Era vorba de conducere(a unei tari etc) si a zis ca femeia e mai slaba(fizic)
Si i-am zis si eu ca ce legatura are asta cu "conducerea"? si el a tot zis sub diferite forme cam acelasi lucru, pana cand a dat-o in idiotenii...adica ce legatura are faptul ca o femeie este mai slaba fizic fata de un barbat? o dezavantajeaza chestia asta la conducerea unei tari?

Despre problema asta ne-am "certat", deci n-a avut legatura cu Dumnezeu....si stai linistita ca si el m-a jignit pe mine, cu toate ca are vreo 12 anihappy.

"Ai actionat la fel ca romanul ala care sta pe sant si scuipa coji de semnite" mersi frumos.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

"L-am jignit pentru ca a fost un idiot." straight face

"si stai linistita ca si el m-a jignit pe mine"-Nu prea te cred.

"cu toate ca are vreo 12 anihappy." - 12 surprise, tu ai vazut ce cunostinte are?
Ii dau pe putin 20 de ani.

"mersi frumos." - laughing Vroiam sa scriu mai mult, dar am zis ca iar iti insusesti tot ce spun si... Am vrut sa fiu o dulce happy.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca tu nu ai inteles... ma rog, am fost eu retardat si l-am jignit aiurea pe el, ce sa fac si eu? sunt bolnav psihic, cine stiethinking

Zici ca nu m-ai jignit? laughing
Ideea e ca eu nu mi-am permis nici macar sa fac aluzii sau eu stiu sa spun "rautati" nu neaparat jigniri, la adresa ta....pentru ca nu mi-am permis si pentru ca as pacatui happy

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

rolling on the floor

"as pacatui" - Ce frumos din partea tabatting eyelashes.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa tot ce ai zis tu...ce sa fac si euhappy

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu te supara si tu acum laughing.
A fost o glumawinking.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? vai, a fost gluma... ce tarehappy

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Da,foarte serios.
Doar o gluma.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep.

| Croampa a răspuns:

Domnu' roman adevarat( Moldova-i alta tara, deci nu esti roman) pe langa ca nu scrii corect mai si critici pe altii! laughing

Speak with my hand, it know moldoveneasca! laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Fara mine? Deci cand aflu cine-oi fi tu, iti dau eu una tare...

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pai nu stiu cine esti, scuza-ma terog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, "patetic" inseamna plin de patos, de pasiune.
Asta fiind o calitate, nu un defect.
Nu stiu, dar cred ca zic bine thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se poate avea in vedere ca e prea'' pompos'' si laudaros.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing). Daca el e laudaros, inseamna ca nu l-ai intalnit pe Endoryus laughing).
De fapt...El e narcisist, deci poate ca da. Mad e pompos.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

conform Dex-ului, cam asta înseamnă patetic

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

A,deci am zis bine thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Si btw, cum ai ajuns la concluzia ca-s pompos?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

,,PATÉTIC, -Ă, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează; plin de emfază, de afectare. 2. (Despre nervi) Care inervează mușchii oblici ai ochiului. – Din fr. pathetique, gemi. pathetich. "
poftim,,, Dantellion"
poate ţie ţi-a fost lene să cauţi sensul cuvintelor pe care le foloseşti...

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

A,nu stiu.
M-am luat dupa Dante laughing.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"L-am jignit pentru ca a fost un idiot." straight face " - Cum ti se pare o persoana care iti spune ca o femeie n-are ce cauta la conducerea unei tari pentru ca e slaba din punct de vedere fizic? si o spune si asa gen "ba tu esti orb, ce nu intelegi asa e..pt ca asa e"?

""si stai linistita ca si el m-a jignit pe mine"-Nu prea te cred. " -Citeste toate raspunsurile si dupa stam de vorbahappy vad ca tu alegi doar ce vrei tu

"
"cu toate ca are vreo 12 anihappy." - 12 surprise, tu ai vazut ce cunostinte are?
Ii dau pe putin 20 de ani. " -And? atunci s-a purtat ca unul de 12.

""mersi frumos." - laughing Vroiam sa scriu mai mult, dar am zis ca iar iti insusesti tot ce spun si... Am vrut sa fiu o dulce happy. " -A, deci ma jignesti...si imi spui ca ai vrut sa scrii si mai mult, si ca de fapt ai fost o dulce facand asta, okhappy

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Am citit toate raspunsurile, dar tu ai inteles gresit.

"A, deci ma jignesti...si imi spui ca ai vrut sa scrii si mai mult, si ca de fapt ai fost o dulce facand asta, okhappy" - Dar nu te-am jignit laughing.
Ca altfel as face si eu ca tata aia cand nu are ce spune, incepe sa jigneasca.
Si eu cand atribui cuiva o insusire inseamna ca i-o dau pe buna dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci. :]]
În primul rând dacă chiar mi-ai vrea răul nu prea mi-ar păsa, fiindcă aici singurul lucru pe care mi-l poţi face aşaaa "malefic" precum crezi tu este să mă umpli de eronate sau în cel mai rău caz să mă raportezi.
În al doilea rând tu eşti cel patetic, după cum am mai spus, din cauză că, măcar dacă vrei să înjuri pe cineva, nu ai curajul de a o face într-o limbă înţeleasă de marea majoritate a oamenilor de pe aici.
În al treilea rând şi eu ştiu alte limbi, dar nu vin să-mi "expun" aici capacităţile lingvistice.
În al patrulea rând am fi putut fi prieteni, dar nu-mi plac oamenii needucaţi.
Cine ştie, poate te vei schimba şi atunci vom putea fi măcar "colegi" de râsete.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai lasa-ma "educato '' invat bine la scoala asa ca nu-mi spune. Si gata nu mai vorbim am vrut sa fiu bun dar... gata am pus PUNCT discutiei noastre care oricum nu va aduce nimic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de note.
Mă bucur pentru tine că ai note bune, că înveţi bine, şi alte chestii.
Dar dacă vii să înjuri nu prea dai dovadă de inteligenţă.
Că eşti inteligent (maybe) e bine, că nu dai dovadă de, e altceva.
Ţi-am spus, nu am nimic cu nimeni, deci dacă chiar crezi că sunt în stare de nu ştiu ce ciudăţenii, te înşeli.
Sunt o persoană şi L0L, nu am spus că sunt educată, câteodată mă mai enervez şi eu şi mna, dar de obicei nu înjur.
Unii spun că pe net poţi face ce vrei, da, poate pentru ei e aşa, însă trebuie să fii mai moderat câteodată.
În rest mi-a părut bine, dacă vrei să pui capăt conversaţiei asta e, după cum spuneam, nu-mi pasă.
Pace ţie suflet erudit.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

dar ce dur e domnişorul,, Dantellion"
=]]]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atita ironie, vai. Dar lasa.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu este, vrea să pară.
Pe net toţi vor să pară aşa cum nu sunt.
Sau aproape toţi.
"Domnişor"?
Ce rea eşti. :]]

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

micuţul,, Dantellion" nu ne mai răspunde... a trecut la somnic deja

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Tu esti rea ...baba batrana. crying

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Învaţă ca să nu-i mai zicem că e agramat. :]]
Păcat că inteligenţa nu se identifică prin notele excelente pe care le ei, în anumite cazuri.
Şi dacă s-a supărat pe noi? :c
http://i.imgur.com/PBynpMt.jpg

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Mititelu'...
Da' hai, Dantellioane
Ia o pauză că te doare capu' de la atâta învăţat rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

GATA m-am suparat.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

uu, chiar îmi pasă
drum bun şi cale bătută atunci =]]
p.s: nu uita de unicul tău prieten,, ignore"winking

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Hai gata du-te nahui, ca nici nu stiu cu ce am patimit in fata luminatiei tale. Bliat'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu, nu, NU. Maria Brink. Ce-i atât de greu? Ți-am arătat și melodia.
Even in this chains you cant stop me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jar mananci

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine zice? laughing o pohuista.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce e aia?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti voi traduce ca esti prea mizera pentru nivelul meu.

| implant a răspuns:

ii bine ca nu-s acolo, inseamna ca nu am defecte

Întrebări recente