| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-a venit o idee geniala sa fac o intrebare unde o sa scriu ce calitati negative aveti din punctul meu de vedere.
Killerici:
Deci, eu nu ma consider urat eu spusem atunci ca-s uratenie cu o sublima ironie, si NU AM NEVOie de nici o consolatie pacatoasa din partea voastra mai ales dupa ce v-am injurat in ruseasca cum am putut. Ma enerveaza ca esti sadic, crede-ma, nu te va ajuta calitatea asta NICIODATA.
Croampa
Mai ardeleanule eu nu stiam ca tu nu stii modurile nepersonale si ca "stiut" e verb la participiu, iar stiut-am unde "am "e pronume reflexiv. Deci, esti foarte patetic, ca si mine Zombisor
EU nu inteleg de ce fetita asta vede doar partea rea a lucrurilor cand am crezut ca am putut fi prieteni buni, si ea crede ca-i vreau raul. Si nu-s misogin, is nebun mai degraba.
Depress
Nu stiu poate cred gresit dar, eu cred ca nu ar trebui sa iti faci asa de mari griji de acei care te inconjoara fiindca daca te gandesti logic, cand ei ultima data si-au facut griji in privinta ta?
Imperatrix
Prea multa Lady Gaga.( Nu-mi pasa ca-i Maria nu stiu cum acolo, pentru mine esti Lady Gaga si punct.)
Copac.
Daca continui sa ma ignorezi iti tai tulpina.
Daisuki.
Dece mi se pare ca-i "pohuista", dar nu, nu.
Mad Potato
Pari de treaba, dar de ce mi se pare ca esti prea credul?
Katal1n
Absolut niciun defect, ideal in toate sensurile cuvantului, mai ideal ca si Serafim Urechean laughing
Kill me please
Prea... Patetica, poate mai patetica ca mine chiar.
Sweety.
NU te preface in Othello terog.

70 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

"Pari de treaba, dar de ce mi se pare ca esti prea credul?" -Eu credul? rolling on the floor man, 100% inaccurate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, "patetic" inseamna plin de patos, de pasiune.
Asta fiind o calitate, nu un defect.
Nu stiu, dar cred ca zic bine thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Asa e.
Nu e credul.
El si cu dovezile in fata nu crede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se poate avea in vedere ca e prea'' pompos'' si laudaros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing). Daca el e laudaros, inseamna ca nu l-ai intalnit pe Endoryus laughing).
De fapt...El e narcisist, deci poate ca da. Mad e pompos.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Care dovezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai cam tot ce am vorbit la "religie".

| KillMePlease a răspuns:

=]]]
hai că eşti şi tu amuzant
auzi la el ce idee genială i-o trecut prin minte rolling on the floor
păi uite cum e faza, măi,, Dantellion",,, Vezi-ţi bârna din ochiul tău şi nu paiul din ochiul altuia"
cică,, ce idee genială" laughing)

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai nici o dovada in privinta existentei lui Dumnezeu

Sau tu consideri a fi o dovada "Dumnezeu exista, pentru ca eu cred in el si pentru ca scrie intr-o carte"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu-mi pasa, fac ce vreau.big grin o sa ma i-au nu numai de ochiul tau dar si de nas daca o sa trebuiasca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Dumnezeu exista pentru ca complexitatea acestei lumi e prea complexa pentru a fi dezvaluita.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

conform Dex-ului, cam asta înseamnă patetic

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Iar straight face, iar argument relativ la autoritate?
Stii ce, suntem la trivia, aici nu scrie "religie", hai sa o lasam asawinking.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

prietene
1. calmează-te că nu te papă nimeni, hai, calm
2. e,, iau" nu,, i-au"winking
pricepi tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

A,deci am zis bine thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Dumnezeu exista pentru ca complexitatea acestei lumi e prea complexa pentru a fi dezvaluita." Ofera si stiinta o explicatie destul de complexa in privinta evolutiei noastre, de ce as crede varianta ta cu Dumnezeu? e mai special Dumnezeu?

Nu ma intelege gresit, nu-s ateu...sa zicem un fel de agnostic..si momentan teoria stiintifica mi se pare mai aproape de adevar. Oricum dupa mine, momentan noi ca oameni nu avem capacitatea necesara sa spunem cu exactitate daca exista sau nu un zeu...

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai inceput cu "discutia" asta si vezi ca ma deranjeaza ca ma faci "autoritar" cu toate ca nu zici direct de persoana mea ci de "argumentul" meu, crede-ma nu ma dau deloc interesant sau autoritar... spun ca aia e parerea mea, asta nu inseamna ca e si adevarat si mai spun si ca tu nu ai avut argumente in privinta existentei lui Dumnezeu...decat daca se pun "favoritismele".

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Si btw, cum ai ajuns la concluzia ca-s pompos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci. :]]
În primul rând dacă chiar mi-ai vrea răul nu prea mi-ar păsa, fiindcă aici singurul lucru pe care mi-l poţi face aşaaa "malefic" precum crezi tu este să mă umpli de eronate sau în cel mai rău caz să mă raportezi.
În al doilea rând tu eşti cel patetic, după cum am mai spus, din cauză că, măcar dacă vrei să înjuri pe cineva, nu ai curajul de a o face într-o limbă înţeleasă de marea majoritate a oamenilor de pe aici.
În al treilea rând şi eu ştiu alte limbi, dar nu vin să-mi "expun" aici capacităţile lingvistice.
În al patrulea rând am fi putut fi prieteni, dar nu-mi plac oamenii needucaţi.
Cine ştie, poate te vei schimba şi atunci vom putea fi măcar "colegi" de râsete.winking

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

,,PATÉTIC, -Ă, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează; plin de emfază, de afectare. 2. (Despre nervi) Care inervează mușchii oblici ai ochiului. – Din fr. pathetique, gemi. pathetich. "
poftim,,, Dantellion"
poate ţie ţi-a fost lene să cauţi sensul cuvintelor pe care le foloseşti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Argumentul relativ la autoritate e ala cu...
" N-avem voie sa mancam fructe nespalate ca asa a zis bunica.", iar tu ai spus
"Sau tu consideri a fi o dovada "Dumnezeu exista, pentru ca eu cred in el si pentru ca scrie intr-o carte"? "
Comprendre?
Nu am spus ca tu esti autoritar sau ca te dai interesant, insa tipul tau de argument asa se cheama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

NU-s bun in ortografie, nu ma "sechestra".

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa ok, credeam ca ma faci iar "autoritar" n-ar fi fost prima data.

Si daca nu te deranjez, imi poti prezenta "argumentele" tale in privinta existentei lui Dumnezeu? nu neaparat aici, fiind T/A

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti bun, insa atragi atentia altora despre greselile lor gramatice

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

A,nu stiu.
M-am luat dupa Dante laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai lasa-ma "educato '' invat bine la scoala asa ca nu-mi spune. Si gata nu mai vorbim am vrut sa fiu bun dar... gata am pus PUNCT discutiei noastre care oricum nu va aduce nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

O, serios?
Mai stii cand a vorbit si Lothar cu tine?
Si ce ai facut la argumentele lui?
Ai actionat la fel ca romanul ala care sta pe sant si scuipa coji de semnite, te-ai apucat sa-l jignesti ne mai avand ce spune, insa baiatul ala nu te-a jignit.
Nu vreau sa se intample la fel si cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Gata, ghilotineaza-ma ca nu am scris corect sunt gata.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

bun, atunci uite cum stă treabă, măi,, Dantellion"
înainte de a te agita atât pe aici, zic că ar fi mai okay pentru tine să te duci să-ţi iei cărticica de română şi să-ncepi să citeşti şi tu ce înţelegi din ea
ăsta a fost doar un sfat, prietene, urmează-l dacă vrei să-ţi fie bine, dacă nu, succes în viaţă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de note.
Mă bucur pentru tine că ai note bune, că înveţi bine, şi alte chestii.
Dar dacă vii să înjuri nu prea dai dovadă de inteligenţă.
Că eşti inteligent (maybe) e bine, că nu dai dovadă de, e altceva.
Ţi-am spus, nu am nimic cu nimeni, deci dacă chiar crezi că sunt în stare de nu ştiu ce ciudăţenii, te înşeli.
Sunt o persoană şi L0L, nu am spus că sunt educată, câteodată mă mai enervez şi eu şi mna, dar de obicei nu înjur.
Unii spun că pe net poţi face ce vrei, da, poate pentru ei e aşa, însă trebuie să fii mai moderat câteodată.
În rest mi-a părut bine, dacă vrei să pui capăt conversaţiei asta e, după cum spuneam, nu-mi pasă.
Pace ţie suflet erudit.

Întrebări recente