| Aneurysm a întrebat:

Din lipsa de ocupatie, mi-am facut un blog. Dar nu e mare branza, pentru ca nu stiu sa-l fac cunoscut si cum nu-mi place sa fac reclama, nu gasesc alta solutie, deci... pomenesc aici la T/A?
Nu intrebati de ce mi-am pus "Milcseic", am doar cativa prieteni care imi spun asa, plus ca am o gramada de porecle, so I chose that one.

Daca vreti sa vedeti ce pisici am scris, luati aci' link:
www.cuicurat.blogspot.ro
Nu curat cuie, "cui curat" inseamna "cui ii pasa?" in latina -__-

24 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Continuă, continuă big grin

| AikkoxD a răspuns:

Nu tu panglică roşie? Nu tăiem?
http://t1.gstatic.com/......tp?/images

| Polaris a răspuns:

Mișto joc de cuvinte cu cuiul ăla curat. Inițial m-am gândit la Gizăs, dar eu sunt singurul satanist de p-aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper s-a mai ai lipsa de ocupatie

| Aneurysm explică (pentru AikkoxD):

Vrei tu s-o tai?

| umbrax a răspuns:

Mai continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragă Milcşeic, poţi continua. Şi da. Ministerul cucului îşi bate mereu joc de noi.
Adaugă şi tu "persoane interesate ", ca să te putem spiona.

Am şi eu un blog, dar nu postez, că vreau să găsesc pe cineva care să-mi fie camarad. URL-ul meu e mai tare!
http://surroundedbyidiots95.blogspot.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Polaris):

Şi eu sunt. Muhaha!

| Polaris a răspuns (pentru anonim_4396):

*brofist*

| AikkoxD a răspuns (pentru Aneurysm):

Da,da.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Polaris):

LOL, numai satanişti pe-aci...

| Aneurysm explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut cand am accesat odata profilul tau, dar am vazut ca nu era nimic. Poate... noi doi ca (,) camarazii? laughing
Si eu sunt satanist.

| Meluma a răspuns:

Facem un club de satanişti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Dacă îţi muţi fundul pe al meu blog, sunt de acord. big grin

| iKeel a răspuns:

'' Milcşeic ''. Nume de slăbănog.

| iKeel a răspuns:

'' Milcşeic ''. Poreclă dă' slăbănog.

| Aneurysm explică (pentru iKeel):

Da, sunt slab.

| Aneurysm explică (pentru anonim_4396):

Cum fac asta? Sunt cam batut in cap...

| iKeel a răspuns (pentru Aneurysm):

Nu mă, eu vreau să zic slab, slab. Să ţi se vadă coastele. Că şi eu sunt slab.

| Aneurysm explică (pentru iKeel):

Pai la asta ma refeream...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Trimite-mi un MP cu adresa contului google, ca să îţi pot trimite invitaţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru iKeel):

Lucifer nu ne întreabă dacă suntem slabi sau graşi. Trebuie doar să ştim ce-i ăla "metal". ( mă refer la clubul nostru de satanişti - vezi mai sus )

| iKeel a răspuns (pentru anonim_4396):

So you've paid any attention?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru iKeel):

Mneah. I don't give a f.uck.

Întrebări recente