| Bia001 a întrebat:

Dragi T/A-tisti.In seara ce a trecut m-am gandit la o propunere adresata mariilor voastre.

*Realitate*

Dragi T/A-tisti, mi-a venit o idee stralucita si mirifica.

Hai sa facem un concurs numit,, Cel/Cea mai ciudat/a de pe T/A"
*stiu, idiot nume, soarta*
*ciudat/a in sensul bun*

Tot ce trebuie sa faceti este sa spuneti cele mai ciudate obiceiuri de ale voastre.

Juriul voi fi eu si inca doua pesoane alese de mine.

Pentru a face parte din juriu, imi spuneti printr-un comentariu iar eu voi alege doua persoane din primele opt persoane care zic ca vor sa faca parte din juriu.Si chiar daca vreti sa faceti parte din juriu, tot trebuie sa ziceti obiceiurile voastre ciudate.

Deci, cine se baga?

Aveti timp pana maine la 12:00 sa participati.

P.S : Daca aveti nelamuriri, puteti sa intrebati, ca nu va omoara nimeni.

51 răspunsuri:
| punkbuster9988 a răspuns:

Suna frumos, dar sa stii ca pe T/A nu e un colectiv tocmai roz. Daca vrei sa organizezi un astfel de concurs asteapta te sa rada unii de altii sa faca misto sau sa vina niste destepti sa spuna ca toti sunt idioti. Oricum succes(apropo cand mi se intampla ceva bun sau iesit din comun intr o zi incerc sa pun cat mai multe obiecte in pozitia in care erau in ziua respectiva ca sa am noroc din nou-**obiceiul meu**).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in totalitate pentru

| Bia001 explică (pentru punkbuster9988):

Stiu cum este t/a, sunt de mult aici, deci sunt deja obisnuita cu comentarii de genul.dar oricum, mersi ca ma previi.

| Bia001 explică (pentru anonim_4396):

Daca esti pentru, atunci ia spune-mi obiceiurile tale ciudate.

| zurick a răspuns:

Imi place ideea ta!

| suităr a răspuns:

Euu!

*ciudata la maxim

Nu e char ciudat, dar:

Am făcut prima versiune in română a introului DragonballGT straight face

Ăm...am ceva cu vorba '''dar ce ciuperci?!''

Illuminati! In orice desen, imi iau popcorn, si caut semne Illuministe.A, da! si, tot la filme (când sunt singură) imi place să comentez la ce fac actorii laughing

| Bia001 explică (pentru suităr):

Si eu fac la fel la filme laughing

| Furculingură a răspuns:

VreauJuriu.
Trebuie să zic un obicei ciudat? Biiine. Păi ( sigur o să mă fac de râs după asta )... când râd foarte tare obisnuiesc să lovesc ceva sau să îmi trag palme. Iar atunci când sunt bucuroasă încep să dansez breakdance. ( sau o corcitură de breakdance )
Da şi încă cevaaa, doar ca să ştii, când mănânc mi se mişcă un ochi. laughing
( bine nu cum crezi tu, abia se observă )

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

Se mișcă singur?
Sau il misti tu? laughing

| AtsukoKure a răspuns:

Draguta idee

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Singur, sunt handicapată.

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

Eu imi pot mișca ochiul drept, individual de celălalt straight face

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Uau o.o
Eu pot să ridic dintr-o sprânceană şi să îmi dau ochii peste cap. Şi pot să îmi fac un ochi să tremure.

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

E tot ochiul ăla care se mișcă rolling on the floor?

| GasaiYuno a răspuns:

Vreau în juriu.
Păăăi...îmi place să mănânc muci..bine m-am cam lăsat de muci, cănd mergeam pe stradă mă opresc şi mă pişc de bulane pentru că îmi place să simt durerea. laughing Obişnuiesc să zic "Da ştiam" după ce aflu ceva nou chiar dacă nu ştiam...mă ia gura pe dinainte, când dorm ţin o pernă în braţe şi una între craci, noaptea când nu am somn mă uit în cameră pein întuneric şi mă uit atent la un obiect şi cred că se mişcă (ştiu am vedenii) laughing, când beau apă cred că ştie toată lumea din casă pentru că beau ca ă focă care e pe moarte. Cam atât îmi amintesc din obiceiurile mele stupide şi ciudate.

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Da laughing
Dar nu se mişcă răăău. De fapt se mişcă pleoapa nu ochiul. E un ochi normal pe care îl pot face să tremure. Arată ca un ochi normal, nu e nici mai mare, nici mai mic, nici roşu.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Juriuu.
Mpai, nu stiu sigur daca este chiar ciudat dar bine...Rasul meu se schimba in functie de anotimp. Mda,in functie de anotimp laughing. Si cand incerc sa vorbesc normal cu o persoana si sa ii descriu ceva incep sa ma misc (sa imi misc tot corpul) ca un sarpe pe toate partile laughing. Si nu,nu stiu de ce fac asta laughing. Si uneori imi pilesc dintii cu pila, dar nu cu cea pe care o folosesc pentru unchii. Este un a speciala, cu care imi pilesc si eu caninii, ca orice copchil mai nebun laughing. Si cand ma plictisesc si ma uit la ceva, incep sa fac urat si sa ma prefac (,) ca fac parte din film si dau replici d-alea tampite rau laughing. Si mai e ceva...

Am uitat..._.

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

A,da! Si as vrea in juriu tongue

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

De ce ar fi roșu? o.o laughing

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Mi-am scăpat odată ketchup în ochi. Voiam să fac o combinaţie mirifică ( ketchup + dulceaţă ) şi mi-a sărit în ochi.Eu mereu stau cu sticla de ketchup în mână. Chiar şi acum o am lângă mine. E iubirea mea.

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

CÂte chestii nu am eu in ochiul drept...straight face

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Nu îmi spune că ai un cal. Mereu m-am gândit cum ar fi să ai un cal în ochi.

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

A,nu! rolling on the floor

Stii ce am scăpat in el?

-checiup,spaghetti,apă,ojă,cârnați, gâze, vin, budincă, plăcintă, si o Furculiță big grin

| Bia001 explică (pentru suităr):

Ai scapat o furculita in el si mai ai ochiul?

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

Da

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Uuuu, eşti oficial de-a mea smug

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

O.o cum?

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Şi eu mi-am băgat odată o furculiţă în ochi.

| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

Bate cupa laughing

| Musique a răspuns:

Eu sunt ciudată din fabrică.

Întrebări recente