| Bia001 a întrebat:

Dragi T/A-tisti.In seara ce a trecut m-am gandit la o propunere adresata mariilor voastre.

*Realitate*

Dragi T/A-tisti, mi-a venit o idee stralucita si mirifica.

Hai sa facem un concurs numit,, Cel/Cea mai ciudat/a de pe T/A"
*stiu, idiot nume, soarta*
*ciudat/a in sensul bun*

Tot ce trebuie sa faceti este sa spuneti cele mai ciudate obiceiuri de ale voastre.

Juriul voi fi eu si inca doua pesoane alese de mine.

Pentru a face parte din juriu, imi spuneti printr-un comentariu iar eu voi alege doua persoane din primele opt persoane care zic ca vor sa faca parte din juriu.Si chiar daca vreti sa faceti parte din juriu, tot trebuie sa ziceti obiceiurile voastre ciudate.

Deci, cine se baga?

Aveti timp pana maine la 12:00 sa participati.

P.S : Daca aveti nelamuriri, puteti sa intrebati, ca nu va omoara nimeni.

51 răspunsuri:
| suităr a răspuns (pentru Furculingură):

Mi-ai amintit de Cuzco laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Particip!
Marea mea parte din timpul meu liber are loc pe acest site:
www.hentaigasm.com

Îmi place îmi scarpin pe burtică iepurașul de pluș pe nume Rin.

Sora mea îmi zice "boss" și eu ei la fel.

Adevăratul meu nu nu este Exceelescu ci Hatsune єχcєєℓ.

Am fobie de înălțimi mari la sâni.

Etc.
*premiul e al meu*

| ady123 a răspuns:

Am un obicei sa-mi mestec limba

Cand ma intind, ma stramb

| ady123 a răspuns (pentru Musique):

Esti fata?:O

| Bia001 explică (pentru suităr):

Kuzco*

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

Ăă.da

| Neverwas a răspuns:

Draguta idee.
Eu voi urmari concursul de la distanta. happy

| Musique a răspuns (pentru ady123):

Nu, sunt alună la plic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fiu in juriu

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Imi indoi degetul aratator aratator pana ma ustura

imi rod unghiile

Cateodata topai ca o fetita

Imi dau degetele peste cap

Imi sug buza

| Stitch92 a răspuns:

Pot da cu cadelnita 2 minute(e cam grea...), dar pot sta la calculator o zi intreaga!

| Ivory a răspuns:

Pentru Dumnezeu! De când aştept să se facă un concurs din ăsta! O sa aveţi de citit, in gaşca mea îs cea mai ciudată.Nu mă credeţi? Păi sa începem.1.De fiecare dată cand spun o minciună îmi vine să strănut.Şi strănut.2.Tot timpul îmi vine să pocnesc din degete şi odata părinţii mi le-au legat( când eram mai mică) 3. Când nu e nimeni acasă mă uit în oglindă şi spun : Cine-i fată drăguţă? Cine-i fată drăguţă? ăsta e cel mai ciudat din toate.Ca să nu mai vorbim de faptul că tuturor le spun Mă sau Bă şi că atunci când mă enervez îmi muşc buzele până la sânge.Ei bine DA sunt o ciudată.

| Ivory a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Chiar ai fobie la sâni?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ivory):

Nu
laughing

| Aηdяєєa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

laughing Hatsune єχcєєℓ= ciudatul erotic. Scuze nu m-am putut abtine. o:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag. Si hai sa spun :
*momentul in care veti afla cu adevarat cine e Amadeea*

-ma imbrac ca un baiat
-stiu sa fac scheme ciudate cu skatu'
-cand sunt trista arunc lucruri la gunoi (stie Speedlaughing)
-dansez street dance de 7 ani(ma pot invarti in cap)

Cam atat.dar chiar si asa, toti spun ca sunt inocenta straight face

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Aηdяєєa):

Drăguț
laughing

| Aηdяєєa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Scuze. Nu ma baga in seama, eram somnabula.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

La fel fac si eu cu degetul happy ^^. de fapt degetele. Pot sa le fac o pozitie foarte ciudata. Sa stea primul os, de la unghie in jos indoit in fata la ambele maini happy

Întrebări recente