| April27 a întrebat:

Duceti-va la google search si scrie-ti :zerg rush! VEZI CE SE INTAMPLA!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi there slowpoke!

| Urpaniel a răspuns:

Si eu care credeam ca eu sunt incet.

| Λl๓a a răspuns:

Stiam.

| Musique a răspuns:

De ți s-ar închide calculatorul. love struck

| AntonyoBoss a răspuns:

Se inchide pc-ul?

| April27 explică (pentru AntonyoBoss):

Nu

| DWDT a răspuns:

Faza asta e mai veche decat bunica

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu-mi pasă.

| labadecal a răspuns:

Dadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa