| PentaBug a întrebat:

E adevarat ca daca ai varicela si la contact cu scoala te transformi in spiderman? Eu tocmai mam transformat in vampir la contact cu nutella si imi place ceea ce sunt!

8 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu nu aşa m-am transformat în vampir. Cred că tu eşti altceva, ai grijă!

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Este foarte adevarat, crede-ma.Eu m-am transformat in Batman.

| Ashadow a răspuns:

Ce fel de contact ai luat cu Nutella? Ca si eu am mancat dar nu m-am transformat in vampir.

| zurick a răspuns:

Da este adevarat.Stiu pe un baiat care s-a transformat in contact cu nutella in Bubbles din fetitele powerpuff

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Eu am varicela si la contact cu Facebook m-am transformat in varcolac.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

PTuu trădătorule cum ai putut trăda Finetti?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Vampirița mea sexy:X

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

S-a găsit cine sa comenteze