Apache
| Apache a întrebat:

Happy birthday to me ...care vrea tort? :D
http://3.bp.blogspot.com/......0/cake.jpg

18 răspunsuri:
| totGumã a răspuns:

Happy-B-Day

| HepiBăluns a răspuns:

Hepi bărtdei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru totGumã):

No, dear, I can't understand a word you're saying.

| HepiBăluns a răspuns:

Si in legatura cu tortul, taie-mi din jumatatea a 2-abig grin numai tz*tz*le lu` aia fac cat un diplomatsmug

| Wladutz a răspuns:

Frate ce chestie! Azi e si ziua mea! La multi multi ani dudă!

| NevăstuicăxD a răspuns:

Lma ţie
:3

| CautNume a răspuns:

Hepi etc etc...

| Puţifer a răspuns:

La mulţi puradei pă tavă!
Ps: torturi cu dildouri şi alte chiestii fetiş n.ai? big grin

| carminaburana43 a răspuns:

Apache...chiar azi ai? La multi ani! Si baiatul meu chiar azi are 18 si face un chef mare cum e obiceiul de o vreme cel putin in orasul nostru sa se faca la 18 ani.Are vreo 26 invitati dar nu e exclus sa vina si mai multi.

| Bogdanux a răspuns:

Happy birthday dude! Acum da-mi o ţâţă.

| Muflă a răspuns:

*tuşa Aglaia mode on*
La mulţi ani dragă vai ce-ai mai crescuuuut *îl ciupeşte pe Apache de buci şi-l bagă cu nasu-n bluza care pute-a naftalină, blocându-l între ţâţele-eşarfe care ajung pân' la chezdă*

Răspuns utilizator avertizat
Apache
| Apache explică:

Mersi fratilor ...chiar mersi

| Cristianne a răspuns:

Hepi bărzdeii,Apache. Ziua mea e într-o lună, lasă-mi și mie o bucățicăă, pliz.

| lalalalallll a răspuns:

Numai dacă ieri(16 septembrie) aș fi avut net.
Apropo: la mulți ani, frate!

| DaV a răspuns:

Est nascut odata cu mama...LOL

Întrebări recente