| anonim_4396 a întrebat:

He, he mi-am luat si eu animal de companie!

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......6/3/s1.jpg Ma tine treaz noaptea, nu ca-i dragut?;;)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E minunat.

26 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Yuki a mea e mai drăguțăphbbbbt

| Ashadow a răspuns:

Asa stapan, asa caine.Sau in cazul de fata minicontipatie

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

:O! Mata ta nu o intrece pe Kiubi phbbbbt, nu vezi ce expresie frumoasa are?!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Kyuubi*
Foarte grea japoneza asta.Acum înțeleg de ce ai repetat academia de 3 ori.

| Cupcakestar a răspuns:

Yuuk! Cred ca nici eu nu o sa mai dorm la noapte

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Kiubi* si am repetat-o?! :o Anyway am facut-o pentru ca imi placea academia aia. phbbbbt

| Naяutσ a răspuns (pentru Cupcakestar):

Isi face bine treaba!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Da,da ce îți mai plăcea să-l faci pe Iruka-sensei să-i curgă sânge din nas când îi arâtai sexy jutsul...

| Furculingură a răspuns:

Cred că pute, pare antic. Fă-i şi tu o baie. Eventual spală-l şi pe dinţi.
Dacă mai are...

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Sa fim seriosi stim amandoi ca-i placea :'">, si acuma mai fac asta! You want to see?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Mi-e scrâbă. Naruto a luat-o în jos cu grafica față de un anime adevărat.

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Miroase, a viorele.
Are dinti -.-, are unu.

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

O waii mersi smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine mă adoarme.,.,, pe vecie

| Furculingură a răspuns (pentru Naяutσ):

Unu? Ce s-a întâplat cu ceilalţi? Câţi ani are?
1. E prea tânăr, nu i-au dat
2. E prea bărân, i-au căzut
3. L-ai bătut

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda pentru sinceritate!

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

O.o Nu stiu asa l-am gasit pe drum, nici numai stiu daca e viu in acest moment.

Vi la inmormantare? crying

| Furculingură a răspuns (pentru Naяutσ):

Ai colivă?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mda... La fel de dragut ca un preot de 150 de ani, in chiloti dansand Preot-Style...

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Daa devil, cu bomboane din alea care stau in magazin un an tocmai pentru ocazii speciale.

| Furculingură a răspuns (pentru Naяutσ):

Atunci vin! Şi dacă nu e mort... nu-i problemă, se rezolvă. devil

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Hmm.

Am scapat coliva pe jos! E vreo problema? smug

| Furculingură a răspuns (pentru Naяutσ):

Nu. Mereu am o rezervă în buzunar :>

http://www.colivele.ro/wp-content/uploads/2011/10/coliva.jpg

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Super dragut, mi-l dai mie sa ii fac ceva, un accesoriu rosu devil? Dupa cum arata cred ca accesoriul va fi verde laughing

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Ahh, bunaciunee.

Întrebări recente