| Georgiana_Cosmina_1992 a întrebat:

Heiii happy Vreau si eu sa-mi spuneti ceva amuzant.Ceva sa ma bine-dispuna... Funda happy

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Bula a mers la posta sa depuna o scrisoare pentru soru'sa Vasilica din Americaneaua, cand da sa plateasca taxa de timbru este intrebat de o ghisheista:
-Par avion?
La care Bula ramane uimit, se uita-n sus, la stanga-dreapta si raspunde sec
- Nu, nu pareti

17 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Nu avem. Căutați la alt ospiciu.

| SkrillexOMFG a răspuns:

In poza ta de profil, se afla un copchil maltratat de catre Mama Omida si Tata Ciuperca, care se pupa cu cioara lui de companie.Se pare ca, cioara este de fapt un fund de vietnamez.Vietnamezul se sterge la fund din spate in fata, sa dea cu borsh pe k*aiele sale, ca sa le aiba de ciocolata.

Răspuns utilizator avertizat
| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru suităr):

Adica waiting

| Neverwas a răspuns:

Un liceu a luat foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Mori in chinuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine tac...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Deci, ma asteptam la comentarii gen "Esti frumoasa.". Pe bune. Ciudat.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu, daca mor, tu cui ramai, cui ai sa ramai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Imi caut o baba sexy care sa ma intretina.

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))))))))cata dragoste intre voi :X puppy dog eyes rolling on the floor))))))))

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca locuieste chiar cu tine-n apartamentwinking ce chior esti

| RAY a răspuns (pentru suităr):

Like

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Cata dragoste intre voi :X puppy dog eyes rolling on the floor))))))))

| Musique a răspuns:

Ceva amuzant. Ceva sa ma bine-dispună... Fundă.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru AlexandraRock15):

Deci, iti place sa pui paie pe foc, bineeeee waiting

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Taci,si hai pe mess laughing)) si da, imi place smug