| Georgykakyt a întrebat:

Hello everybody! big hug Ce mai faceti? Eu ma nimic dar mersi de intrebare. Sunt noua pe aici si WOW m-am indragostit de locul acesta. Am citit multe intrebari. Unele amuznte. unele idioate, unele srisee copii de 9 ani si unele nu erau intrebari. Asa ca intrebarea mea este: Va place poza mea? Astep raspunsuri serioase!shame on you

15 răspunsuri:
| Georgykakyt explică:

Raspunsuri serioase [-x

| AikkoxD a răspuns:

Aş mânca-o.

| DevilBot07 a răspuns:

Buna!
Poza ta chiar este foarte interesanta.E facuta cu un efect chiar special si trebuie sa marturisesc ca arata delicios si sunt curioasa ce gust ar avea de kiwi sau de capsune? Poza ta ne face pe fiecare sa ne folosim imaginatia in ceea ce priveste gustul fructului happy

Sper ca parerea mea te-a ajutat happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Tie iti placea poza mea?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru DevilBot07):

Un efect CHIAR special
Ma inchin al bristena!

| AtateaConditii a răspuns:

Ma mir ca nu ai primit raspunsuri gen: sa ma *** pe ...etclaughing.
Da e chiar draguta.

| Elsiane a răspuns:

E draguță poza ta, sincer și eu aș gusta o kiwișună (te-ai prins? Kiwi + căpșună!). Pfuu, e așa de cald că le-aș pune la frigider și le-aș mânca seara.

| BeastMaster a răspuns:

Buna! Eu fac bine...dar imi e cam foame...
*linge monitorul*

| BeastMaster a răspuns (pentru AtateaConditii):

Se pare ca toată lumea e într-o pasă bună.laughing

| umbrax a răspuns:

Da e chiar draguta poza ta

| ayosmdk a răspuns:

Bine bine, nu faci nimic? Ce zici? iti place poza mea de profil? Da, si mie :->

| xRainyDay a răspuns:

A ta e frumoasă. Mi-a făcut poftă de căpşuni şi kiwi.
Dar a meabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Uh...şi eu :->

| iKeel a răspuns:

Poza ta mă excită.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Raspuns serios. Acceptabila. Raspuns serios.

Întrebări recente