| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Hello uărld!
Am o intrebare thinking
Cine l-a votat pe Apache utilizatorul anului 2011 să-mi spună de ce l-a votat.
Am să dau o fundă aceluia care ma multumeste b-).

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Raspunsul e 4...sau nota mea daca dau testul ala

7 răspunsuri:
| Ş๓ilē a răspuns:

Nu pot sa-l votez, dar daca as putea, as spune aceste lucruri :
"Apache merita acest titlu deoarece este activ, cu simtul umorului si MEREU a vrut ca acest site sa fie curat. Gaseste raspunsuri pentru orice, iar cei de la T/A "il iubesc"."

| ViseDestrămate a răspuns:

PĂi şi eu l-am votat...mi se apare un utilizator care chiar merită acest titlu,are răspunsuri multe (şi bune!) este serios când trebuie, amuzant când trebuie, dur când trebuie...de ce nu ar merita?
*Îţi ia tricoul pe care scrie "susţinătorul lui Apache"*
Go Apaşelllllll!

| Holocaust a răspuns:

Tu nu ai inspiratie? -_o
* http://i.imgur.com/EXiEX.png *

| Kazimir a răspuns:

Http://i.imgur.com/VBQZV.jpg d-asta l-am votat

de fapt de asta: http://i.imgur.com/5xQI1.png

| Kazimir a răspuns (pentru Apache):

XD

| Mişaaa a răspuns:

Dă mere.