| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Http://i.imgur.com/d1CWUur.png
Nu mai suportam! Imi pare rau. Exact, coptii, nu-s eu copilul! Si... te iubesc, Bless!

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bless e luat, pinguino.

PS: Bless, dragă, dacă o înşeli pe veruţa te castrez :**.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Si eu te iubesc draguto!blushing
Numai nu-i spune Verutzei.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru anonim_4396):

Dar... unde e foarfeca?

Dar e prietena mea! Whatever. Oricum va afla singura. :*

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ştiam eu!
Ea minte, nu are, de fapt, un copil cu exceel big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Dar pe ea o iubesc mai mult!

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Poftim!? :O
Mi-ai ruinat toate visele! crying

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de susţinere =3

| W3R4 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu mint dragă, ştiu şi cum îl cheamă: Vasilică-Costel.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru W3R4):

Atunci de ce vrut să mintă că Smiley e copilul lor dacă avea deja unul? o.O

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Dar eu te iubesc mai mult decat iubesc culegerea de mate!crying
Nu ma lasa!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Băi frate comportă-te ca atare.N-are rost să plângi, nu te lasă Verutzawinking

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Va trebui să faci mai multe ca să te iert. no talking

| W3R4 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

dracu' ştie!

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ia fi atent.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce-ai? Te-a refuzat Ashadow?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu! Putea macar sa-mi spuna ca e o TRADATOARE si stergeam chestia aia. Nu pot sa cred ca am vrut sa fie copilul meu!

| Klaryssa a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ooooooowwwww! Nebbbbbunule! :>

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Te rog iarta-ma!
*se pune in genunchi*
Te rog...
*o prinde de glezne cu mainile si isi pune fata pe incaltamintea ei*
Iarta-ma...sunt un imbecil, eu te iubesc numai pe tine...
*plange si se aude infundat cum isi cere iertare*
Iarta-ma, te implor...
*se ridica in picioare bursc*
No, ma ierti amu cucoana?

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda,că m-a făcut mama prea drăguţă.hee hee

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Stiam eu ca esti buna la suflet si ierti un nimic ca si mine.Multumeste-i mamei tale din partea mea.batting eyelashes

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

O să ţin cont. :3

Hauzi, cioban cu gura de Dumnezeu, tu credeai ca vorbesc serios cand ti-om spus ca te iubesc? laughing Ma plictiseam.

Întrebări recente