| TheScamy a întrebat:

Http://i.imgur.com/P3IVP.jpg
Ba-i va spun...eu acum realizez cat de handikapata e lumea:|

Răspuns Câştigător
| Bujîe a răspuns:

Şî Thomas o venit şî o sărit pă aia sî eu smul hainele dă pă ia sî eu zis că trebuie să plăteasc pentru grăşălile pă care leo făcut şi-o veolato şî apoi o ascunsă sub pat sî toti muriră fericiţi...

15 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Incredibil! Un om reinventează alfabetul(''o'' în loc de ''a'') şi legile logicii(n-am înţeles nimic din ce spunea). Astea pe lângă faptul că vorbea de o telenovelă stupidă care a populat TPU-ul cu întrebări de genul: De ce nu a fost Nini în seara asta?

| Ingerash a răspuns:

Wow...si eu!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Embăr şi Aşili în acțiune.

| PinguinuL a răspuns:

Da,am fost in franta.big grin

| BruneTTe a răspuns:

1. Nu inteleg cum de o persoana normala se poate uita la asa ceva [Nini]
2. Nu inteleg cum sa pui o intrebare in care sa intrebi ce s-a intamplat in Nini [ adica si daca te uiti, taci sa nu mai stie nimeni ]
3. Nu inteleg nici ce ti s-a parut tie asa "minunat" la raspunsul ala incat sa mai pui si tu o intrebare. Da, cine a raspuns nu prea avea treaba cu limba romana dar oricum.

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Hmm. Moldoveni? thinking
Neeeh. Cred că analfabeţi.hee hee. Mă rog. Este doar unul din specimenele handicapate. =]].

Apache
| Apache a răspuns:

Cine dracu se uita la telenovela aia?
retarda aia cred ca e transexuala.se imbraca mai mereu in barbat!

Răspuns utilizator avertizat
| lipitoOarea a răspuns:

Sunt de partea ta.

| TheScamy explică:

Asa copii descarcatziva aiki...Shi o venit, Si s-a dus, Si o intrebat,*** de tenelovela!phbbbbt

| Bya132 a răspuns:

Nini pute.

| Jazzooohs a răspuns:

Şi, despre ce e vorba? confused

Btw: ce ***?!

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

WTF?
Da fata si com ziceam aia doi s-a dus si so certat si o scos o sabie si so sinucis intre ei.si o trait fericiti pana la adanci batraneti

| Andrei112011 a răspuns:

Si dupa ce s-a intamplat ca e interesant?

| TheScamy explică (pentru Andrei112011):

Zis asa cu accent moldovanesc, e super, dar asa e :-

Întrebări recente