| sнᴀᴅσω a întrebat:

Http://i.imgur.com/wDx0lUy.png? 1
Scuzati grafica... :)

Răspuns Câştigător
26 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

E cu tine până se termină. Până la urmă şi ea te părăseşte.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Unde l-ai facut?

| sнᴀᴅσω explică (pentru mia100خوبصورت):

In Paint.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Pentru o clipă am crezut că ţi-ai schimbat numele! laughing

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Pffz,cu scris din ala de fetite? laughing

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

E,ziceam şi eu, credeam că ai simţit (şi tu) nevoia de schimbare...

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Mda si la poza imi pun o oaie big grin

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Ai fi în stare să ma dezamăgeşti şi tu? http://stream1.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/697322_o.gif

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Nu era nevoie sa-mi dai link-ul.La ce botic ai in poza n-as indrazni nici sa caut pe Google poze cu oi.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Awwwwww! :3
Auzi (mi-am adus aminte), da' aveai înainte o poză cu un băiat cu şapcă!
Aia era tare drăguţă! (nu că n-ar fi şi ăsta)

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

big grin ghici de pe ce site e luata

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

...9gag?
Nu ştiu, spune-mi. thinking

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Deviantart tongue

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

De la incidentul cu ovinele, am început să urăsc site-ul ăla! sad

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Sa inteleg ca am trezit amintiri neplacute? Sorry about that.

| GiAnca a răspuns:

Incepator.
Mai poti exersa.
Oricum, interesant mesajul.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Fridăm):

Si tra'sa iti iei alta...

| Fridăm a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Şi te apucă tristeţea şi melancolia gândindu'te că prima era mai bună...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Fridăm):

Era mai dulce decat prima, si mai scumpa.
Avea un "ambalaj" nu prea atractiv, dar ce era in interior conta.laughing

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu-i nimica, ştiu că n-a fost cu intenţie...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolată.

| mynameismada a răspuns (pentru Ashadow):

"de fetite"..Umm thinking Pana la urma cred, dar zic CRED nimic mai mult, ca esti baiat laughing

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Data viitoare incearca sa fie ceva mai original sau mai putin uzat. happy

| Klaryssa a răspuns:

Cat de adevarat! adevar graieste gura ta Shadow! La cata probleme ti-am creat cu Ani28 tot imi plac comicurile tale laughing

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Nu chiar, daca era cu intentie iesea mai rau.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Îmi dau seama! laughing

Întrebări recente