| Aleksutzu a întrebat:

Http://www.tare.ro/mudfilms/503860-sex-tape-fail Mai ai chef de sex in ziua aia?

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Ştii tu ce e ală sex? Mă îndoiesc...

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Eu am chef de sex mereu, şi când sunt prinsă în zăpadă de 1 metru.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma get a life... el nu te-a injurat asa ca n-ai nici un motiv sa-l injuri tu.

| Wladutz a răspuns:

E clar ca tu nu sti cine e Kazimir asa-i?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wladutz):

Nup, nu prea stie... acum o saptamana a revenit NOBODY si la prima lui intrebare, toti au inceput sa-l injure.

| Wladutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda toti astia noi au impresia ca is bossi si habar nau de noi astia mai vechi.Ei cred ca sunt cool daca isi iau lumea in cap.

Mda...no life.

Răspuns utilizator avertizat