| Aleksutzu a întrebat:

Http://www.tare.ro/mudfilms/503860-sex-tape-fail Mai ai chef de sex in ziua aia?

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Ştii tu ce e ală sex? Mă îndoiesc...

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Eu am chef de sex mereu, şi când sunt prinsă în zăpadă de 1 metru.

| Wladutz a răspuns:

E clar ca tu nu sti cine e Kazimir asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Wladutz):

Nup, nu prea stie... acum o saptamana a revenit NOBODY si la prima lui intrebare, toti au inceput sa-l injure.

| Wladutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda toti astia noi au impresia ca is bossi si habar nau de noi astia mai vechi.Ei cred ca sunt cool daca isi iau lumea in cap.

Mda...no life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma get a life... el nu te-a injurat asa ca n-ai nici un motiv sa-l injuri tu.

Răspuns utilizator avertizat