| m1dn1gh7 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=RoOfj9hRPRA
Păreri? Îmi cer scuze pentru scârba creată.

20 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Ce naiba de tampon e hidoșenia aia rolling on the floor

| m1dn1gh7 explică (pentru ??c???):

OB.hee hee

| ??c??? a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Prima dată credeam că-i un mini-vibrator o.O dar asta era a 2 a opțiune. Oricum. JIGĂĂĂĂS rolling on the floor

| m1dn1gh7 explică (pentru ??c???):

rolling on the floor).

| ??c??? a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Aaa și când și "l-a scos" credeam că se șterge de căcat rolling on the floor ar fi avut mai multe like-uri dacă ar fi mâncat o diaree cu multă multă pasiune.
rolling on the floor

| m1dn1gh7 explică (pentru ??c???):

Îmi vine ciorba înapoi. x.x Ai dreptate, mai lipsea căcatul. În bolul ăla cred că se afla pipi. Anyway, fata nu e în toate minţile. Tipu' care ar vrea să o sărute, ar trebui să vadă întâi asta. thinking

| Naяutσ a răspuns:

E fake ce pana mea, daca ar fi fost real fata asta ar fi castigat de mult Fear Factor laughing

| m1dn1gh7 explică (pentru Naяutσ):

Maybe, idk. Şi eu m-am gândit la asta.
Deşi, pare real. thinking

| Naяutσ a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Http://www.youtube.com/watch?v=o244MzvRbPk
Sigur e fake frate, cum naiba mai poti dormi noaptea gandindu-te ca ti-ai mancat propiul ob? :))

| m1dn1gh7 explică (pentru Naяutσ):

Cu coşmaruri. Eu asta voi avea diseară.hee hee

| Naяutσ a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Nu-i bai, uita-te pe Minimax o ora inainte de culcare si iti trece laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Naяutσ):

rolling on the floor)). La ce oră mă culc eu, se închide minimaxul. Din câte ştiam eu, are o ora la care apare negru pe ecran. big grin.

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie dupa 20:00 imi apare Animax.
Te uiti si tu la ecran pana se linistesc apele in tine laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Sper ca vei muri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

O iau ca pe un compliment!
Sper să te calce prima maşină care trece pe lângă tine.
Sănătate!

| ??c??? a răspuns (pentru Naяutσ):

Păi toate ca toate dar Animaxul se închide la ora 02:00
sad

| Naяutσ a răspuns (pentru ??c???):

I know sad
Inainte pe la 12 era o emisiune care prezenta materialul camerelor de filmat ascunse din America, iubeam emisiunea aia.
Filmau peste tot smug

| ??c??? a răspuns (pentru Naяutσ):

Mai nou animaxul e prin de shituri și mai bagă doar 3 animeuri care le tot repetăăă încontinuu 8-) și alea fiind Naruto, Kilari și Dbz... mbine nu am mai deschis tv ul de săptămâni și nu știu ce mai e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RoOfj9hRPRA

De ce n-a mai raspuns nicio fata?

| m1dn1gh7 explică (pentru anonim_4396):

Paradox. thinking

Întrebări recente