| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

I-am cumparat prietenei mele un dildău d-ăla mare roşu. O sa-i placa?

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cum iar tu? Ma miram unde disparuse extinctorul, adul inapoi ca te crap laughing am nevoie de stingator, daca incepe un incendiu, cu ce dildou sting eu focu? laughing

| Pricked a răspuns:

Cândva am întrebat pe TPU dacă mami se va supăra pe mine că am împrumutat din banii rezervaţi pentru Nigav, ginecologul ei. Toţi mi-au răspuns negativ. Toţi s-au înşelat.

| OnuOnulică a răspuns:

O să-i placă cred că asta și-a dorit ea toată viața.Mai ales unu roșu.

| Ashadow a răspuns:

"o sa se bucure de el mai ales stiind ca e din partea persoanei dragi"
O sa-l foloseasca gandindu-se la tine.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Ashadow):

Crezi? Te rog da-mi un raspuns sigur!

| Ashadow a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Pai ca sa fii sigur mai bine ii legi cu o fundita de cadou si o poza cu tine.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Ashadow):

Ai avut dreptate, a zis ca s-a bucurat f. mult de el! Ms

| Fernando9Torres a răspuns:

Depinde de ce nas are...ca daca are coada ovala casa o sa faca dildai turbatii!

| Lykan a răspuns:

O sa-i placa crede-ma gestul conteaza

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Lykan):

Mersi, cred c-o sa se bucure de el.

| Lykan a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

O s-o faca mai ales stiind ca e din partea persoanei dragi

Întrebări recente