| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

I-am cumparat prietenei mele un dildău d-ăla mare roşu. O sa-i placa?

12 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

O sa-i placa crede-ma gestul conteaza

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Lykan):

Mersi, cred c-o sa se bucure de el.

| Lykan a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

O s-o faca mai ales stiind ca e din partea persoanei dragi

| OnuOnulică a răspuns:

O să-i placă cred că asta și-a dorit ea toată viața.Mai ales unu roșu.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru OnuOnulică):

E mare si rosu, e perfect!

| Fernando9Torres a răspuns:

Depinde de ce nas are...ca daca are coada ovala casa o sa faca dildai turbatii!

| Pricked a răspuns:

Cândva am întrebat pe TPU dacă mami se va supăra pe mine că am împrumutat din banii rezervaţi pentru Nigav, ginecologul ei. Toţi mi-au răspuns negativ. Toţi s-au înşelat.

| Ashadow a răspuns:

"o sa se bucure de el mai ales stiind ca e din partea persoanei dragi"
O sa-l foloseasca gandindu-se la tine.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Ashadow):

Crezi? Te rog da-mi un raspuns sigur!

| Ashadow a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Pai ca sa fii sigur mai bine ii legi cu o fundita de cadou si o poza cu tine.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Ashadow):

Ai avut dreptate, a zis ca s-a bucurat f. mult de el! Ms

| Liviu a răspuns:

Cum iar tu? Ma miram unde disparuse extinctorul, adul inapoi ca te crap laughing am nevoie de stingator, daca incepe un incendiu, cu ce dildou sting eu focu? laughing

Întrebări recente