| gheparditza a întrebat:

Imi spuneti si mie ce e cu Chuck Norris?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un film.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Lasa-l pe chuck norris, e rasuflat, pinguinu' meu l-a batut zilele trecute, de atunci echilibrul naturii s-a dat peste cap, o zi ploaie, o zi plaja...

| dαɴЗ a răspuns:

Daca iti vom spune, vom fi nevoiti sa te ucidem, vei stii prea multe!

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Chuck Norris...hmmm buna intrebare! Sincer nu stiu si nici nu ma intereseaza! Stiu doar ca e o persoana pe care nu o suport, o persoana care a ajuns pana sa se si faca niste aiurite de bancuri,, seci" pe seama lui si se crede ca vezi doamne e,, super-extra-mega-fantastic" dar de fapt e doar un bosorog urat. Fratilor am ajuns o societate dependenta de Chuck asta? Peste tot aud raspunsuri despre el de parca ar fi cine stie ce. Tipic...uman!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru ιмσvιnaвιL):

Chuck Norris e ultima dependenta din societate de care ar trebui sa ne facem griji. Nu, eu zic tipic copilasi fara imaginatie care considera ca cel mai amuzant raspuns e unu cu/despre Chuck Norris. Si ca sa ne intelegem, cand zic "copilasi", nu ma refer la fizic. Daca gresesc, scuze, nu am ma frecventat de muuuult site-ul si nu mai stiu cum si in ce fel merg lucrurile pe aici, dar la intrebarea si raspunsurile astea atat imi vine in minte sa zic.

| GroparuVesel a răspuns:

E seful Groparilor.Eu sunt seful lui.

| Ashadow a răspuns:

Ce urat, ce urat. Adica daca e cu cineva nu trebuie sa insulti acea oarba care este cu el tratand-o ca pe un obiect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck Norris, născut înainte de 1950, a fost unul dintre discipolii lui Bruce Lee.

| Aneurysm a răspuns:

Pentru rolurile sale de "invincibil" jucate în filme, s-au început (dracu' ştie de unde) glume d-astea, modă care a fost copiată de 9gag (logic) şi totodată răspândită pe întreaga "internaţiune". Ştii cum se zice, proştii care se aseamănă se adună.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Un personaj ''imaginar'' creeat de copii facuti din laba, care nu au ocupatie straight face

| SilentSuicide a răspuns:

O.o Nici eu nu stiu...o fi vreo noua moda

| Solsagan a răspuns:

Nimic. Un actor şi multe glume proaste făcute pe seama lui.

| Mokaxoxo a răspuns:

Chuck Norris e cel mai puternic om din lume.Acum toti vorbesc de el.

Răspuns utilizator avertizat
| ReaperxD a răspuns:

A fost un actor care a jucat impreuna cu Bruce Lee intr-un film cu karate.Dar data viitoare alege alta categorie.

| yooou a răspuns:

Deci Chuck Norris este un om care personal nu cred ca exista pentru ca daca ar exista ar veni la mine acum si m-ar da cu capul de tastarufisdfgaoegfaslcvlsi; eroggawyuuhjfdxmsihuifeguifbuvytct7okjgfvkg

| iMaDreamer a răspuns (pentru yooou):

laughing)

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru yooou):

Foarte tare asta sa inteleg ca a venit la tine si ti-a lasat imprimeu pe fata tastatura

| Octavian_Chistol_1992 a răspuns:

Chuck Norris si-a aruncat casa pe geam.

| Hunter_Eo's_1935 a răspuns:

NU POATE FII DESCRIS in cuvinte Chuck Norris...El e DOAR CHUCK NORRIS