| GolopențaAdrian a întrebat:

In ce tara populatia este mai rea? Rusia ar fi si ea acolo?

Răspuns Câştigător
| VelaJohnny a răspuns:

Sunt mai inchisi la minte, au mentalitate de comunisti, ca sa iti faci o idee cum e in Rusia intreaba-ti bunicii de cum era comunismul in Romania. Intr-un fel spus sunt oameni rai la ce legi de stat au, dar nu poti spune ca majoritatea oamenilor sunt rai. Mai rai is romanii, nu se vaita Anglia si Franta de rusi cum se vaita de romani. Insa ai intrebat de tara cu populatia cea mai rea, si iti spun, tarile arabe au ca populatie oameni degradati mental. Acei oameni nu stiu ce e crima, viol, traiesc terorizati pentru ca daca pateste cineva ceva de genu nu va fi pedepsit nimeni, mai ales legat de crime. Am vazut videouri de pe telefoanele sirienilor care au emigrat. Isi dadeau unii palme peste fata ca sa se obisnuiasca cu durerea, copii erau dusi cu tatii sa vada cum ii tortureaza pe altii pentru ca (virgula) constiinta lor sa se degradeze si sa nu mai reactioneze la suferinta, sa fie cu sange rece cu alte cuvinte, si asa mai departe, nu continui lista. In fine, aia as zice ca is cei mai rai.

25 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

Rusia e foarte civilizata fara de Siria si alte tari unde predomina terorismul, adica tarile arabe.

| Golopen?aAdrian explică (pentru VelaJohnny):

Adica ma refeream daca rusia e un popor raufacator

| Golopen?aAdrian explică (pentru VelaJohnny):

Da dar Rusia nu-i comunista dar conducerea are minte comunista

| VelaJohnny a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Eu stiu ca e regim comunst in Rusia. La fel si in China.

| Golopen?aAdrian explică (pentru VelaJohnny):

Eu stiam ca e democratie dupa Destramarea Uniunii Sovietice

| Doub a răspuns:

România
Sunt nişte maimuţe oligofrene tare malefice pe aici.

| Drimmero a răspuns (pentru VelaJohnny):

Nu mai au treaba cu comunismul de mult, de cand a cazut regimul de mult timp.

| Drimmero a răspuns (pentru VelaJohnny):

Tarile astea iugoslave sunt un popor rau si un popor dur. Mexicanii, brazilienii, dar si napoletanii(italienii) te omoara pe strada daca ridici mana sau vorba asupra lor.

| VelaJohnny a răspuns:

Dap, eu m-am inselat, Rusia nu mai e comunista. Scuzele mele. Legat de legile si mentalitatea de acolo...mdap...cred ca asta m-a influentat sa cred ca inca e comunista Rusia.

| RAY a răspuns:

Bine ca romanii sunt sfinti toti de aia e plina europa de hoti romanii si de prostituate romance, n-am auzit ca rusi sa bage spima in europa ca romanii

| Golopen?aAdrian explică (pentru RAY):

Dar cu razboiul cum ramane nu baga spaima in europa prin razboiul cu ucraina

| RAY a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Ce razboi omule regiunea de acolo a vrut sa fie cu rusia,s-a facut un referedum si s-a vazut ce au vrut cei de acolo,da rusia baga spima pe bune,eu spun ca hoti de buzunare baga spima in oamenii de acolo, eu am fost in Spania, Germania stiu cum e, hai sa nu fim rasisti cu rusi, noi ne facem de ras peste tot in europa, sunt pline puscarile de romanii in europa tu imi vb de rusia

| Golopen?aAdrian explică (pentru RAY):

Da dar romanii nu fac terorist cum fac ei noi romanii facem altfel

| Golopen?aAdrian explică (pentru Golopen?aAdrian):

Si zic ca este cam la fel

| RAY a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Da noi omoram omul pentru un cent, violam babe pe strada asa e suntem sfinti, mai lasa-ma cu aiurelie asta, nu sunt eu rasist da e destul sa te uiti la ora 5 sa te speri de Romania

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Romania sa bage spaima? Pe acei cocosati si pe acei amarati ii numesti spaima? Ne calca in picioare Mexicul/Brazilia, de mafia albaneza nu mai zic, ne dau clasa la asa ceva. Romanii doar cu impresia sunt buni. Dar nu doar romanii fac, de tigani nu zici nimic?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Aia sunt indieni, in curand primesc cetatenie indiana poate ne parasesc cateva milioane, latini in general sunt cam la fel, asta nu-i rasism e un adevar latinilor nu le place munca

| Golopen?aAdrian explică (pentru Drimmero):

Tiganii is mai rai

| Golopen?aAdrian explică (pentru Golopen?aAdrian):

Dar tot de nationalitate romana sunt

| doreal a răspuns (pentru RAY):

Fiecare tara are uscaturile ei, doar ca unele cazuri se fac publice, altele nu. Tu ce crezi ca in alte tari nu exista violuri, crime? In alte tari e mai dexastru poate ca la noi laughing, doar ca ei stiu sa mascheze tot.

| Golopen?aAdrian explică (pentru doreal):

Stiu l-am vazut esye cel mai horror film

| Golopen?aAdrian explică (pentru Golopen?aAdrian):

Scuze am gresit unde am scris acest raspuns

| doreal a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Acum vad ca am scris dexastru in loc de dezastru. :\
Ce analfabeta ma simt...

| Golopen?aAdrian explică (pentru doreal):

Nu esti analfabeta eu fac mai rau ca nu pun semnul intrebarii de multe ori dar acum il pun ca am fost tras la raspundere

| doreal a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Eh... asta e laughing.