| Rockărița a întrebat:

Inainte sa avem cont pe facebook sau adresa de mess, ce faceam? thinking Mai stiti?

21 răspunsuri:
| bubulinabia a răspuns:

Stateam afara! sau ne jucam mariolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru bubulinabia):

Tetris laughing

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Vorbeam la telefon! laughing

| ancaval a răspuns:

Ieseam pe strada, prin parc.Nu ma plictiseam deloc.Era mai bine atunci, sincer.Acum pierd vremea pe mess si imi stric ochii cu calculatorul. Na asta este, ne-am modernizat, ce mai.

Numai bine!

| LaNaibaa a răspuns:

Ne jucam şotron love struck

| Brâncuşi a răspuns:

Inainte sa existe CALCULATOR in general,ne jucam ascunsa,ne jucam cu prastia spargand becuri, aruncam cu pungi cu apa, si multe alte jocuri, acum de cand cu calculatorulhappy Jocuri:Cs, SaMpstraight face Alte jocuri...de exemplu cu prastia angry birds.

| umbrax a răspuns:

Stateam pe afara

| Ciufulituuu a răspuns:

Ma jucam cu prieteni pe afara veneam acasa cat sa mananc si sa ma cac laughing a fost cand m-a lasat mama afara nu ma mai lasat sa intru in casa noaptea aia am dormit la nasa mea laughing)

| Ađřıαηηα a răspuns:

TRaiam laughing [ glumesc on the phone
Faceam orice in afara de stat pe facebook si messhee hee

| Puţifer a răspuns:

Cu siguranţă eram rockăreasă.

| simaalex98 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Cu prastia spargeai becuri? doar atat? omg...cate nu faceam..la un vecin i-am spart geamurile(toate!)ca m-am certat cu fisu, la una i-am bagat cu prastia o piatra in c*rlaughing)si mai erau niste alea, niste cornete care trageau cu bile de rulmentlaughingsau pocnitoare cu surub, pistol cu pucioasa de chibrit...acu cu pc asta numai in casa stau nu prea mai ies pe afara

| PotcaPădurii a răspuns:

Asistam la decapitarea gainilor. Bunica mea era un calau cu sange rece si cu ciorbe a dracului de fierbinti.

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Ieseam afara, jucam sotron, saream coarda, etc.

| LikeACandyxD a răspuns:

Ne traiam copilaria tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

laughing

| Jenniffer a răspuns:

Înainte de această tehnologie avansată(calculatoare, laptopuri, jocuri video, telefoane mobile) stăteam afară de dimineața până seara, când mă striga mama de pe geam ca să merg să mănânc, mă jucam cu prietenii mâța și tupu, flori fete și băieți, melodii sau cântăreți, ne cățăram prin copaci ca sa culegem corcodușe și jucam fel și fel de joculețe. Iar cine spune ca acest lucru era de mult, pe vremuri nu are dreptate pentru eu am 14 ani si când eram mică(pana la 9 ani) asta făceam toată ziua. Atât era diferit că aveam telefon mobil ca să-mi pot suna prietenii să ieșim la joacă.

Apache
| Apache a răspuns:

.....sunt singurul care nu are facebook?

| MrsEinstein a răspuns:

Hăhăhăhăhă..intram pe MIRC, nu?
ce vremuri... my Gosh!
Have a nice life xx

| LowX a răspuns:

Ne jucam k puta in nisip si k prunitza in baltutza.laughingbig grin

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Vorbeam prin mesaje sau pe tel

| DarkBlood32 a răspuns:

Laba. yawn

Întrebări recente