| Moldoveanca a întrebat:

Jessica Alba goala :O http://funnyblog.ro/wp-content/uploads/2010/12/jessica-a lba-naked.swf. Este corpul ei adevarat? Parca tine patura aia prea prea >:".

20 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am cazut de pe scaun laughing!

| kiky278 a răspuns:

Hai ma leis ca o stiu! Nu am intrat ca stiu ca arata ceva de care te sperii(un sarpe, monstru)cine stie! Daca vrei iti mai dau eu un link din asta! Am vazut din astea pe fete-si-baieti

| LolNope a răspuns:

A mai postat-o cineva pe site si mi-am amintit de ea asa ca am inchis repede si nu am mai vazut ca m-am speriat o data asa de tara ca am inceput sa plang ca un tanc de 2 luni.:p

| Wilder a răspuns:

Eu nu m-am speriat.Am observat ca s-a oprit din descarcat imaginea exact in locul pieptului, asa ca am aflat ca e un screamer SI AM INCHIS FEREASTRA

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Dupa ce am vazut raspunsurile, am inchis boxele, m-am intors cu spatele si cand m-am intors am vazut aia/ala sau ce o fii laughing)

| BOOBZen a răspuns:

Doamne, la mine era volumul la maxim, am vrut sa-l inchid dar l-am deschis din nou, doamne, am tremurat cinci minute, au auzit si parintii mei, eu le-am spus ca se auzea de pe strada, doamne ce oribil afost, stateam si aproape, si nu se mai inchidea volumul

| SunnyMidnight a răspuns:

Du-te-n puii meilaughing vrei sa facem cu inima?laughing

| DeNyyy a răspuns:

rolling on the floor. sa mor de inima nu alta...phai...ce imi bate inima doamne.rolling on the floor

| Saturday a răspuns:

Cand am vazut ca se misca asa de incet, adica se incarca greu imaginea mi-am dat seama de ce se intamplalaughingam dat boxele la cel mai mic volum, m-am intors cu spatele si am asteptat pana cand a intrat calculatorul in stand-bayrolling on the floor(la mine dureaza 5 minute)apoi am pus o geaca pe ecran numai sa nu vad aia si am am dat xlaughing. Le'o facusi celorlatilaughing

| oanawww45 a răspuns:

Eu am vazut raspunsurile si nu indraznesc sa ma uit laughing

| Tokha a răspuns:

Mama... ce ma speriai rolling on the floor

| Roberta00 a răspuns:

Ba esti intreaga la caplaughinglaughingera sa-mi sara ochii din cap

| P0pCorN a răspuns:

Omfg m-am speriat de am picat cu tot cu scaun sa mor eu du-te naiba fato

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Doamne fereste ce`mi bate inima :O:O:O:O. LOOL. Fata ai innebunit?!crying:]]

| FaraNume_7993 a răspuns:

laughing. Deci chiar m-am speriatlaughing
Bine ca nu am cazut de pe scaunlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata ce m`am speriat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi bag laughing M-am facut deodata rece da' nici nu inchideam odata laughing

| doroteea a răspuns:

Doamne ce m-a speriatrolling on the floor), si eu ce atenta ma uitamlaughing

| Cineva231 a răspuns:

Domne m-am speriat rau! cred ca am ramas traumatizatacryingnu mai dorm la noaptecryingESTI MALEFICAcrying

| VV07 a răspuns:

Doamne tu esti nebuna nu ai ce facelaughing