Apache
| Apache a întrebat:

Ma am ajuns la o concluzie ...nicaieri. pe nici un alt site nu am vazut asa de multi idioti ca pe TPU! ce dracu frate ca la dragoste si sex cel putin te bufneste si plansul si rasu in acelasi timp (daca e posibil asa ceva )
.ehh.baremi mai sunt cateva persoane intregi la cap pe site... dar totusi parca prea multa prostie...
voi ce ziceti?

31 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| giuly a răspuns:

That's why we love TPU.

| Deny1333 a răspuns:

ştii, dacă nu ar fi ei, am rămâne doar noi ăştia mai întregi la minte [oi fi eu narcisistă, da' nu mă consider aşa retardă; no way] şi parcă ne-am plictisi. Avem de ce să râdem, să ne minunăm şi să vrem să plângem uneori când vedem că se duce dracu' generaţia asta.
Dar, site ca TPU nu mai există. Aici găseşti de toate. laughing
Poate ar fi mai bine să plece toata prostimea de pe site, poate nu. Chiar că ai ajuns nicăieri. laughing

| Cretaker a răspuns:

De-asta v-ati si refugiat pe puletzi sau cum se numea.

| Musique a răspuns:

Eu iubesc TPU love struck
doar ca stau la T/A, aici totul e posibil laughing

| Deea03 a răspuns:

N-ai nevie de nici un site... In Romania in general e prea multa prostie.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Total de acord cu tine happy

| jean4 a răspuns:

Mai Apache sa vrei sa ma crezi nici-o data nu intru la aceasta categorie ca simt ca degradez daca citesc mai mult de 3 intrebari, cand aud intrebari de genul " Am 14 ani si o am de 15 centimetri daca e bine sau nu? " Ma cac pe mine cand le citesc. Prostia lor nu are margini ma fratilor, nu mai intrati la categoria asta mai baieti.

| Deny1333 a răspuns:

Cretaker, da, Puleţi se numeşte. tongue

| JustMeBăi a răspuns:

Good boy!

| Ciufuliciii a răspuns:

Bine punctat, dar sa stii ca si la T/A sunt prosti precum LadyJ, AnormalLoveJB, ILoveJB si toti babicozaurii astiax_x

| EVERYBODY a răspuns:

Și tu de abia acum ți-ai dat seama?

Apache
| Apache explică:

@EVERYBODY
nu, mi-am dat seama din primele 3 zile...dar parca ia amploare...

| EVERYBODY a răspuns:

Se spune că, în timp, oamenii evoluează ...Prin TPU mi-am dat seama că asta nu mai e o regulă, ci o exceptie.

| Kuzco a răspuns:

Retardaţi happy

| bombănucleară a răspuns:

Nu sunt prosti, doar au gresit categoria.Trebuie sa le mutam intrebarile la T/A

| Dash a răspuns:

De acord cu @giuly!

| Leocerba a răspuns:

Sa le mai dam o sansa, Maria Ta, sau sa-i raportam in țeapă cool?!

| valy1233 a răspuns:

Ceea ce ai scris tu aici este ceva inteligent.happy

Apache
| Apache explică:

@Legocebra
hmm...o teapa bagata in c*r. poate le creste iq-u...

| AndaWest a răspuns:

Eu la inceput cand m-am inscris am incercat sa fiu cat mai serioasa si sa dau raspunsuri ca atare.dar cand am vazut cate prostii debiteaza unii am devenit antipatica in ochii lor si realista in ochii mei.nu pup pe nimeni in sezut,daca le convine,bine, daca nu, si mai bine

| Gumã a răspuns:

Pai,cam da ai dreptate, dar poate si TU [love struck] te numeri printre...

Zi tu printre care te numeri

| LoL a răspuns:

Mai stii ceva i a nu mai vorbi pe la spate de specimenele de pe TPU care se marsupiaza... injura-i direct laughinglaughinglaughing

| Musicmakesmefree a răspuns:

Mie imi place TPU mai mult pentru astia prosti decat pentru aia intregi la cap laughing

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ma intreb cum ar fi un TPU cu intrebari de genii din care sa nu intelegi o boaba nici cu dictionarul in mana, datorita cuvintelor complexe, complicate si foarte stiintifice thinking

| Deny1333 a răspuns:

Comeandtellmesomething, mai bine rămânem la prostie...

| pwp a răspuns:

Da.la dragoste & sezx sunt copii prosti!
de aceea evit acea categorie.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Daca n-ar fi lume proasta n-am avea pe cine ajuta

| shadovv a răspuns:

Asta e o problema universala. Lumea e proasta, TPU doar ii da o sansa.

| CookieșiParty a răspuns:

Is romanian characteristic, baby!

Întrebări recente