Apache
| Apache a întrebat:

Ma am ajuns la o concluzie ...nicaieri. pe nici un alt site nu am vazut asa de multi idioti ca pe TPU! ce dracu frate ca la dragoste si sex cel putin te bufneste si plansul si rasu in acelasi timp (daca e posibil asa ceva )
.ehh.baremi mai sunt cateva persoane intregi la cap pe site... dar totusi parca prea multa prostie...
voi ce ziceti?

31 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Toti posteaza 'imi place un baiat/fata si vreau sa ii spun ca il iubest.' nu mai spun alt lucru.

Întrebări recente