| ɔɐıɔ a întrebat:

Ma duc la Budă

http://i.imgur.com/VsZ3i.png

Genial avataru' dudă

16 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Şi juniorii cu cont de 3 zile şi-o bere o să vină şi o să întrebe
"cine mai e şi Budă ăsta?"

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Cine mai e şi Budă ăsta?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Întreab-o pe maicăta...nu întreba străinii, mai ales pe cei de pe internet.
Te vor minţii şi îţi vor fura berea...

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Berea mea ştie karate.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Berea mea e mai bună ca a lui Chuck Norris.

| MâţulMov a răspuns:

Cine mai e si asta?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Bine,acum te poţi călugări în linişte.

| Musique a răspuns:

Asta e ceva ce n-a vazut Parisul.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Stai sa iau vreo 3 litril de ballantines si apoi vi

| Bya132 a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

L-ai insultat pe Chuck Norris! Ar trebui să te spânzuri sad. O să îţi trimit lumânări, şti că te iubesc. Dar până la Chuck Norris!

| TheDubstepMan a răspuns:

Prea genial.

| ady123 a răspuns:

Buda?

| Bya132 a răspuns:

O_O; are you ok?

| AnneBre a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Ăăh...nu sunt junior, dar totuşi nu ştiu cine e Budă.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ah,ce-mi place când lumea mă bagă în seamă *dă din c.r*