| MIRUNAmyra a întrebat:

Mai tineti minte cand a fost invazia oilor? Bine si a fluturasilor.Toti isi puneau ca avatar o oaie.In vremea cand eu nu stiam de TPU(nu aveam cont) s-a intamplat ceva de genul?

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

S-au întâmplat atât de multe, că nici eu nu le mai țin minte.
(cei drept, o vreme n-am activat)

| MIRUNAmyra explică (pentru Musique):

Ma uimeste aceasta categorie.De ce nu mi-am facut si eu cont de atunci?crying

| Musique a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Lasă,nu-i cine știe ce pierdere.
L-ai făcut acum.

| MIRUNAmyra explică (pentru Musique):

Da, acum patru luni, am apucat si eu ceva.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Mie îmi place : http://www.prguitarman.com/? id=348

| Snowal15lea a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

O.o M-ai traumatizat pe viata.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Snowal15lea):

Copiează te rog și id=348

| Snowal15lea a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Tot e traumatizant.

| robijam a răspuns (pentru Musique):

A fost faza aia cu Teleshoppingul cand eu si tipul ala HabarNamPeCePlanetaTraiesc numai de teleshopping vorbeam.

| Musique a răspuns (pentru robijam):

Ah,da da. laughing)

| Kalla a răspuns:

Acum este invazia hentai.

| robijam a răspuns (pentru Kalla):

Macar de ai stii ce e cu adevarat hentai laughing)))))).

| Kalla a răspuns (pentru robijam):

Pardon! Vroiam sa zic anime.Da, stiu ce e hentai laughing

| MIRUNAmyra explică (pentru robijam):

Super.

| robijam a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

A mai fost o faza cu povesti tampite gen "Ieri am fost la magazin si am gasit o pruna pe strada apoi m-a calcat un avion condus de o pisica cheala"

| MIRUNAmyra explică (pentru robijam):

Cat de tare era categoria, acum parca s-a schimbat.

| robijam a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Era plin de trolli si plozi de 9 - 10 ani ce nici nu stiau sa scrie corect.

| MIRUNAmyra explică (pentru robijam):

Mai bine ca acum.Macar aveai de ce sa razi.Si acum ai dar mai putin.

| Seducatorul a răspuns (pentru robijam):

laughing)))Tipul ala HabarNamPeCePlanetaTraiesc Eu sunt! Asta e noul meu cont ca ala mi l-au suspendat!

| Spoiled a răspuns:

Mda, eram și eu printre "oițele" alea dar până la urma m-am lasat că a ajuns o obsesie pentru unii. Era amuzant până la un anumit punct, dar ce-i prea mult strică, ăsta e și motivul pentru care n-am mai dat pe aici, crede-mă e mai bine ca n-ai prins sezonul ăla.

Întrebări recente