| MyObsession a întrebat:

Mai ziceţi că de ce se prosteşte T/A...
http://i.imgur.com/0k4hn.jpg
http://i.imgur.com/ADWus.jpg
Din cauza unora.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

E doar un site ...se prosteste la fel ca toate siteurile!
La fel a fost si cu youtube ...si cu myspace, si cu facebook, si cu hi5.etc!
Totul e misto pana cand devine popular printre pustani si se duce de rapa!
Personal nu imi mai bat capul...intru pe t/a doar sa vad daca au pus o intrebare userii vechi gen : cretaker,clannad, lume, chiar si tu ...etc
In rest ...nu imi mai pasa

19 răspunsuri:
| MyObsession explică (pentru Apache):

Ce avatar draguthee hee

| Bitzy a răspuns:

Acum cu noua optiune "Trimite felicitare" aproape toti o sa cerseasca felicitari cum era si "moda" cu funditelelaughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

T/A de prin august s-a prostit
Adminii ar trebui sa baneze pe ip pe toti analfabetii si anormalii astia de trolli

| Musique a răspuns:

Si-a altora

Apache
| Apache a răspuns (pentru MyObsession):

Esti a 5-a care imi zice ...deci banuiesc ca de data asta nu il mai schimb o vreme * macar 3 zile *
mersiwinking

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Apache):

Cretaker...E cam out de pe site(
clanny, pune si ea dar rar.
lume, parca se apuca de comice
roxana...e activa

| MyObsession explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Sunt din august pe TPU, din septembrie sau octombrie pe T/Ahappy

Apache
| Apache a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

Nu,adminii ar trebui sa faca naibii ceva cu serverul asta care pica din 5 in 5 secunde ...sa de-a expertilor dreptul de a muta intrebarile dintr-o categorie in alta ...si sa interzica multi-accountul pe acelasi mail * nu prea vad un troll obisnuit si plictisit de 11-12 ani sa se chinuie sa isi faca 5 adrese de mail pe provideri diferiti doar ca sa isi faca cont pe TPU *

| SaintJimmy a răspuns:

Sooo tot ce puteţi face e să vă plângeţi de cum T/A se duce dracu, am I right?

| Pawesome a răspuns (pentru Apache):

Si eu is a 6a atunci-dragut avatarul

| Polaris a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Care-i treaba cu agramata de Clannad și cine plapuma mea e Roxana?

Răspuns utilizator avertizat
| Foxie2 a răspuns:

Da.am intrat pe TPU si la t/a erau nu stiu cate intrebari am crezut ca am dat la adolescenti. Vorbesc serios. Unul punte intrebari de telefoane, alti posteaza comic-uri, alti vorbesc de filme.

WTF?! Nu e categorie universala.

| lalalalallll a răspuns (pentru Apache):

Înseamnă că sunt mai mult de 5 fete care îți apreciază avatarul.

Ce drăguțlove struck.

| MyObsession explică (pentru Polaris):

Eu sunt Roxana.laughing

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Polaris):

Cea care a postat intrebarea...

| MâţulMov a răspuns:

Am vazut si eu intrebarile alea idioate...

Răspuns utilizator avertizat
| Frunziix3 a răspuns (pentru MyObsession):

Si pe mine ma cheama Roxana.
hee hee