| AikkoxD a întrebat:

Mama spune să nu râd de necazul altora...
http://www.youtube.com/watch?v=y1pj3aYu1_s
Tu te poţi abţine?

45 răspunsuri:
| umbrax a răspuns:

rolling on the floor)))

| umbrax a răspuns:

In ce hal danseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce portocală nebună :))
Să fi fost acolo mă uitam la el ca raţa la avion.

http://www.youtube.com/watch?v=_UDqZmM7lpo

| Dweea a răspuns:

...pic laughing

| Lorixd a răspuns:

Nu rolling on the floor))))))

| Musique a răspuns:

Da.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Prea mult hasis.

| Wøodenpints a răspuns:

Da ăsta nu e necaz. Cel puţin în galaţi a devenit o modă. Vino aici şi intră în orice club unde se pune dubstep, şi muzică electronică în general. Şi o să vez aceeaşi chestie.

Şi apropo de râsul de necazul altora...eu sunt genul ăla de om care râde atunci când îi ia cuiva foc casa, deci mi se pare o chestie misto să râzi de alţii.

| DaVà a răspuns:

Stiu ca trebuia sa spun ceva inteligent, dar m-a derutat chestia aia.WTF e gresit cu oamenii astia?

| AikkoxD explică (pentru DaVà):

JESUS. Dă-l pe mut şi pune Justin Bieber baby de la minutul 2:40. apoi dă-i play...

| TƎD a răspuns (pentru AikkoxD):

Cum ai descoperit asta?

| AikkoxD explică (pentru TƎD):

Prea îl chinuie talentu' şi era imposibil să nu mă ducă cu gândul întâi la Friday şi apoi la Baby.

| AikkoxD explică:

Un os.

| TƎD a răspuns (pentru AikkoxD):

Pune pauza la video la inceput si da play la http://www.youtube.com/watch?v=JyumdtJs68w de la 00:21, iar apoi dai play la video.

| AikkoxD explică (pentru TƎD):

Wtf,căcarea lui Smeagol? Dar Smeagol e profa mea de engleză...
Lololololololol.

| Ţăpeşu a răspuns:

Bagi haş, nu vrei să le laşi, bagi marijuana, le-ascunzi pe unde poţi să nu le vadă mama...

| DaVà a răspuns (pentru AikkoxD):

Ok...sper sa iasa ceva interesant

| Aneurysm a răspuns:

Stiam eu ca ungurii e sextraterestrii *asteapta Premiul Nuvel... Nobel*

| BlackVeil a răspuns:

Tipu' tot incearca sa alunge mustele cu o drujba imaginara...

| Pufi1999 a răspuns:

N-am ras

| 256yoa256 a răspuns:

Sincer? nu ma pot abtine...

| Λl๓a a răspuns (pentru Pufi1999):

Nici eu...

| DubstepQueen a răspuns:

Sincer? Nu ma pot abtine!

| คlєxヅ a răspuns:

Parca zici ca are carbuni scosi de pe gratar in pantaloni si in chiloti rolling on the floor))))))

| AikkoxD explică (pentru คlєxヅ):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala ca ala dar eu? eu care m-am indragostit de porcu' mort, eram asa de beat incat am adormit pe el laughing dar daca iti arat filmuletul o ho hoooooo rolling on the floor

| BogdanBăă a răspuns:

Bă. Dă-mi naibii osul că n-am râs.

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Mie mi-e milă de ciudăţeniile astea... rolling on the floor wtf

Întrebări recente