| AikkoxD a întrebat:

Mama spune să nu râd de necazul altora...
http://www.youtube.com/watch?v=y1pj3aYu1_s
Tu te poţi abţine?

45 răspunsuri:
| Maria_Ana_1995_e a răspuns:

Da.Zici ca are ceva in pantaloni sau in bliza si nu poate sa se sarpine.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Pocăit.

| GhostStar a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu doar tu esti genul de om care rade cand vezi o casa in flacari...eu mai spun bancuri la inmormantari

| TheWildKemzz a răspuns (pentru AikkoxD):

laughing) ce minte geniala foarte tare, nu m'as fi gandit la asta laughing

| teonel2 a răspuns:

Daca ar fi pus melodia aia,, Suparat sunt Doamne iar" muream de ras.Acum m-am prapadit.Parca e acelasi lucru, nu?

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
- Scuze, dar inima mea nu e din fier ca sa nu rad. Si acum rad incontinuu` si numai tu esti de vina.rolling on the floor

| Bl0w a răspuns:

E o combinatie nereusita dintre un tectonic si un shuffle

| Motanul239 a răspuns:

Cred ca fac infarct!laughingrolling on the floor

| OanaVlad a răspuns:

Cred ca s-a curentat rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Squirrel a răspuns:

La mine în Argeș, vezi la fiecare concert sau club astfel de oameni, ba unii chiar își rup cămășile de pe ei. Deci, pentru mine e ceva normal.
See ya wave!

| XatomisX a răspuns:

Genialllll

| MarianWLF a răspuns:

Maximlaughing

| NANANAHehh a răspuns:

Eu nici macar nu am zambit 1%

| Valeria01 a răspuns:

Ooo..domane cred ca are ceva la cap ala laughing) sii..sa stii ca nu prea ma pot abtine laughing)

| carpediem a răspuns:

Are dreptate mama ta. Daca asculti doar manele si la la band sau cum se scrie, nu poti simti ceva. Ai spectru foarte ingust de cultura muzicala. Mi-e mila de tine. Poate intelegi de aici. Bafta. http://www.youtube.com/watch?v=FYKH5S93hT0

Întrebări recente