| lalalalallll a întrebat:

Mda, adminii tot stau degeaba, și nu fac nimic special:| http://i.imgur.com/Dimw6.jpg
Ce idee ai pentru îmbunătățirea site-ului?

11 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Eu vreau o categorie pentru toţi gay de pe aici şi un expert pentru categoria T/A.

| MyObsession a răspuns (pentru AnneBre):

Ana intră pe mess un pic.

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsession):

Ok. Ti chiş în freză, că nu mă lasă robotu' să postez.

| DaVà a răspuns:

Hmmmm...redirectionare pe pornhub la fiecare funda(sa faci l*ba de fericire)

| MâţulMov a răspuns:

Cu ce ne ajuta asta? Ca daca vrem sa ne amuzam la D/S si o avem ignorata pentru ca ne-am suparat pe ea sad trebuie sa mai dam cateva clickuri ca sa putem sa ne uitam la intrebarile lor? Zau ca-i o tampenie, in loc sa faca ceva cu adevarat util, isi irosesc timpul pentru chestii din astea pe care aproape ca nici nu le bagi in seama...
Cred ca am spus tot ce aveam de spus.

| Bitzy a răspuns:

Mda...Si ce ai ales?laughingEu nici nu am observatlaughingPentru ca oricum, nici nu o sa observwinking

| Bitzy a răspuns:

Cat despre imbunatatirea site-ului... Vreau sa pot vedea fiecare raspuns mai repede...adica o pers. imi posteaza un raspuns iar eu il pot vedea doar peste 10 minutesad

| Zendaa a răspuns:

Inca un mijloc de a ramane singur pe lume...sau cel putin pe site.

| NOBODY a răspuns:

@AnneBre
Să fi văzut T/A acum un an cu Muflă,mhn, Cretaker, NOBODY și alți deținuți

| Downfall a răspuns (pentru NOBODY):

Păcat că eu n-am fost acum un an...sunt curioasă cum era atunci

| Cristianne a răspuns (pentru NOBODY):

Ai uitat de Loome.
Pff, ce vremuri.happy