| αɴι28 a întrebat:

Mdeci.Vreau sa ma reapuc de scris,

Liceul TPU, T/A.-Ep.1

Clopotelul de abia sunase,dar Miku plangea necontenit in sala de antrenamente,in timp ce Ani mai avea putin si facea un crater in podea,Smileyetc scria in jurnal,Verutza sms-uia cu Bless,iar Queen, plictisita, mai avea putin si adormea.La un moment,Smileyetc se trase langa Miku si o intreba:
-Ce ai?
-Las-o,spuse Ani in timp ce incerca sa sparga podeaua salii de antrenament,"sufera" din dragoste.
-Dar tu ce-ai,se baga Queen in discutie pe un ton sictirit,iar te-ai certat cu Speedy? devil
-Asta nu e treaba ta! raspunse Ani in timp cemai avea putin si o strangula pe Queen.
Imiediat dupa asta, Speed intra in sala.
-Hey hey hey fetelor! Ce faceti?
Ani se uita uita urat la el, apoi parasi sala.
-Ce-are fata asta? intreba Speed mirat.
-Nimeni nu stie...raspunse Queen pe un ton gen "Dr. House", apoi iesi si ea din sala.
"Fetele astea..."gandi Speed.
Intre timp, in sala de curs
-A este egal cu C care este mai mic decat B.A este mai mic sau mai mare decat B? incerca Unica sa-l invete pe Ashadow.
-Apai...Placinta tongue raspunse acesta.
-Nu vrei sa inveti nimic! M-am saturat sa-ti predau ca o proasta! spuse Unica in timp ce iesi din clasa.
-Uni,stai!
Intre timp,in curtea scolii...
-Alo, Denny, m-am saturat! Nu mai rezist! Cand ziceai ca o sa revii? vorbea Ani la telefon.
-Pai tratamentul mai dureaza inca o luna...sorry.
-Bagami-as...
Dar Ani nu termina replica ca cineva ii smulse telefonul din mana.Acel cineva era...

Stiu, stiu, e genul telenovela deloc amuzanta.Dar va promit ca va fi amuzanta pe parcurs.Deci o continui?

15 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Da dar baga-ma si pe mine (daca vrei desigur).

| єχcєєℓ a răspuns:

Continu-olaughingChiar m-a captivat.E foarte frumoasă. Doar e făcută de tine nu?big grin

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Da,continuă.Pot sa apar şi eu in ea?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

E super happy

| Bia001 a răspuns:

Vreau si eu sa fiu in ea.te loooggggggggggggg

| ww2Totenkopf a răspuns:

Si m-ai criticat pe mine! Cel putin comicurile mele au logica!

| VeveritaBestiala a răspuns:

Tu ai talent! Ce Eminescu, ce Creanga? II rupi pe toti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putea, te rog eu frumusel, sa ma adaugi si pe mine in aceasta opera?

| αɴι28 explică (pentru ww2Totenkopf):

Individiosule

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Hey, shut the hell up "genius"!

| αɴι28 explică (pentru VeveritaBestiala):

My name is Creanga Eminescu.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Continua. E dragut.

| AleXisAleXis a răspuns:

E dragutica

| Ingerulrebei a răspuns:

Da e tare mi-e imi place.

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru αɴι28):

Mistowinking

Întrebări recente