| αɴι28 a întrebat:

Mdeci...Vreau sa va plictisesc cu niste fictiune:

Inca fara titlu-part I

-Stai! Nu e bine! tipa Smileyetc.,in timp ce parul ii flutura in toate directiile.Tu, spuse aratand spre Ani, tu trebuie sa te saruti cu Exceel.
-Ceee? Adica eu trebuie' sa-l sarut p-asta? spuse Ani in timp ce il impinse pe Exceel in decor.
-Whaat? tipa Smileyetc.
-Ani vrea sa spuna ca ne-am saturat sa jucam in telenovelele tale de...si sa fim facuti de rusine,raspunse Speed in timp ce incerca s-o linisteasca pe Ani.
-Speed si Ani au dreptate, se trezi Exceel sa comenteze.
-Bine, bine...incerca Smileyetc sa para linistita.VA DAU AFARA! Ne vom descurca noi, nu, Miku?winking
-Defapt...Si eu plec,spuse parca cu o raza de tristete pe chip.
-Ok,ok, n-am nevoie de voi, fraierilor.Am actorii mei.
-Ha? Ok,sa vedem cum te vei descurca fara noi, raspunsera toti in cor.

Nu va speriati, serialu' asta o sa aiba 2-3 maxim 4 ep. laughing
Deci...ce titlu s-ar potrivi povestii?

15 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Pune-mă cu Miku și îți zic
waiting

| αɴι28 explică (pentru єχcєєℓ):

laughing O sa fi pe parcurs(ep 2) laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

*sunet dinăla la tobe pe fundal*
CEARTĂ ÎNTRE IDIOŢI
*pam pam pam*

| αɴι28 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Aha,daca e asa o sa te pun mai mult pe tine happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru αɴι28):

Speră să fie.Numele scurtmetrajului:
Ceartă între Idioți.

| αɴι28 explică (pentru єχcєєℓ):

Aha,deci va trebui sa va adaug numa' pe tine si pe STYAOS.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru αɴι28):

Eeeh, asta e.
Ca şi cum titlul meu nu ar fi potrivit...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru αɴι28):

Ea e prostuța mea, eu sunt prostuțul ei
puppy dog eyes

Voi nu faceți așa? Mă refer la tine și Speed

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Nesimtire mica!
*spuse razand in hohote*
E realistic laughing laughing

| Speed99 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Lol de ce ne-am face prosti?! Pentru ca prostuti tot prosti inseamna! laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Prostuți și prostuțe.Mai bine așa?

| Speed99 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Tot prost inseamna. Tu nu prea studiezi dex-ul nu? http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/101/781/Y0UJC.png

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Sună mai drăguț.Și dacă chiar ai avea o relație serioasă cu Ani ea țe-ar fi făcut prostuț și tu prostuță pe ea uneori.Sună foarte drăguț.Nu știi chiar nimic băăi Speedulini?rolling on the floor

| αɴι28 explică (pentru єχcєєℓ):

Eu si Speed suntem intenlijenti.Nu ne prostim, ca voi, in public.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru αɴι28):

Ce vrea să însemne asta?waiting

Întrebări recente