| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa mearga la urmatoarea editie " Romanii au talent"?
http://www.youtube.com/watch?v=wgRKkbwwsw8

26 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Iuhuhuhuhuhuiiii! Iuhuhuhuhuhuhuiiiiiiiii!
Huţa... huţa-n maşinuţa...
Entran Forte pentru fomei.

| anonim_4396 explică (pentru Ţepeşu):

Ehe...revolutioneaza medicina mamaie.

| MâţulMov a răspuns:

E vechi videoul, dar ar merge, cu toate ca as vrea sa vad fata lui Mihai Petre cand o s-o auza : IUhuhuhuhuhuhuuui!

| anonim_4396 explică (pentru MâţulMov):

Da, e vechi. Acum 2-3 zile l-am gasit si eu prin intermediul altei intrebari.winking Chiar as vrea sa ii vad expresia lui Mihai Petre. laughing

| CautNume a răspuns:

Castiga premiul din start.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Sa-mi faci? N-am nevoie, multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu comentez raspunsul! Insa, imi plac foarte mult raspunsurile tale. happy

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci laughing

| anonim_4396 explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

A sunat cam stupid, stiu. "Nu comentez, dar imi place..." laughing Anyway, esti printre utilizatorii pe care ii am sub urmarire generala. laughing Thumbs up for you! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Discutia asta ar trebui mutata la Dragoste si Sex, cred saaaaaau...pe privat.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o ma aici laughing
Ca sta bine.Eu una sunt amuzata cand vad ca doi useri se cearta.laughing
Ma rog, acum e putin diferit. E un user si o bovina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu stii cel mai bine, nu? laughing Ascult-o TotEuBaiiIsBack... oamenii care vorbesc din experienta au intotdeauna dreptate.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor Eu ma bag ca pot, ca vreau, ca stiu si ca ati inceput o discutie care nu e legata de subiectul meu.

| justagirl21 a răspuns:

Rupe-o, nu te lasa!tongue

| Clătită a răspuns:

Saraca mamaie o fac nepoti de ras si vor rade stra nepoti de ealaughing))

| Daisy69 a răspuns:

Cat de rea sau rau poti fii, asa oameni ca tine trebuie impuscati caci astea imputesc societateatongue

| anonim_4396 explică (pentru Daisy69):

laughing Nu m-a deranjat deloc, chiar. Sper ca, conducerea site-ului sa ia o masura privind continutul jignitor pe care il are mesajul lui.

| epurel a răspuns (pentru Daisy69):

Tu, dar eu? happy

| epurel a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ca site-ul are probleme sale b-), un mic troll nu face nimic rau, mi-am exprimat punctul de vedere, sunteti chiar stupizi.

| anonim_4396 explică (pentru epurel):

Mai epurel, eu nu inteleg care-i problema ta. laughing Eu am pus o intrebare inspirata de la o alta intrebare ca sa zic asa(nu e originala). Si de asemenea, intrebarea mea necesita un raspuns monosilabic, fara personificari sau epitete(pe care tu le-ai introdus, doar asa...)

| epurel a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar eu doar mi-am exprimat punctul de vedere.

| anonim_4396 explică (pentru epurel):

Pe care eu nu l-am cerut. Daca puneam intrebarea in alt mod: " Ce credeti despre acest video?", atunci puteai sa scrii ce vroiai. Dar eu la intrebarea asta, am vrut un raspuns format din "Da" sau "Nu", fara alte impresii si opinii neimportante.

| epurel a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai pus o intrebare, eu mi-am exprimat punctul de vedere, nu ai zis ca n-ai nev. de raspunsuri de genul, multumesc.

| anonim_4396 explică (pentru epurel):

Cred ca se subintelegea sau un om cu un minim de inteligenta, probabil, stia ce raspuns necesita intrebarea.winking

| epurel a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut, AM dreptul la libera exprimare, nu-mi de intrebarea ta.

| anonim_4396 explică (pentru epurel):

Ti se pare ca ti-am luat eu vreun drept? laughing O intrebare e pusa ca sa primeasca raspunsuri in concordanta cu continutul ei si sa respecte cerintele impuse! Credeam ca o stii, epurel...