| wendy434 a întrebat:

Miam pus un nume extrem de lung deci ar fi bine sa imi gasiti o porecla ca a lui comy(comeandtellmesomething)ca sa nu tastati pana a-2-a zi dimineata*se arunca cu confeti*si ca sa sarbatorim...care vrea budinca?

21 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

What a shitty stuff, am crezut ca esti Apache initial. [sorry man -.- ]

| giuly a răspuns:

Du-te-n mortii tai cu intrebarile astea penibile.

| MâţulMov a răspuns:

Bah, nu ma mai speria ratatule/ ratato, ca am crezut ca esti Apache, Si am si o porecla pentru tine, analfabet, agramat, incult. Care dintre ele iti place smug?
Mie nu-mi place budinca *minciuni* du-te si intreab-o pe maica-ta.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Prima data, exista o regula de intrebari, cauta la reguli.
Second, il copiezi pe comy, nici nu stii de unde vine comy
third, cine esti?

| MyObsession a răspuns:

Shbihbttdty
Mulţumit?
Acum nu mai pune 3 întrebări una după alta.

| wendy434 explică (pentru MyObsession):

1.pun cate intrebari vreau, nu e o regula la TPU prin care poti doar un numar maxim de intrebari pe tot contul deci...
2.aia nici macar nu se poate citi-_-
3.multumitA.sunt fata-_-

| MyObsession a răspuns (pentru wendy434):

1. Ne enervează.
2. Asta e prescurtarea de la numele tău, doar literele de la început, şi nu îmi pasă dacă nu se poate citi.Singură nu îţi poţi găsi poreclă?
3. Ok.

| Șâret a răspuns:

Obligă-mă.
(bă frate, get a life.)

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Șâret):

Te-ai întors :3.

| Șâret a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Greșit.Am revenit pentru o zi, până și TPU e bun în perioade de plictiseală acută.

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Șâret):

Da,numai că vezi şi tu ce specimene sunt pe aici -.-.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Vezi ca e gresit din punct de vedere gramatical, just sayin'.

| VacutzaRoscata a răspuns:

De ce ar tasta cineva numele tau? nu mai cersiti atat atentiestraight face

| AnneBre a răspuns:

De ce să îţi punem o poreclă? Oricum nimeni nu vorbeşte despre tine. Nici măcar nu ştiu cine eşti.

| Holocaust a răspuns:

Tu asta, care stai prost cu gramatica, cine ești?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

What the hell are you?

| infires a răspuns:

Cand am vazut avataru' am crezut ca esti Apache,dar mi se parea mie ceva neobisnuit, asa ca m-am uitat peste intrebari, si tu esti ala/aia care face comicurile alea naspa.

| Mindreader13 a răspuns:

știi... nu știu exact ce ai vrut să spui prin numele tău dar cred că din punct de vedere gramatical ai greșit niște chestii:
1. corect ar fi [...]BetterThings[...]
2. este than, nu then, then înseamnă "după, apoi" și than înseamnă "decât".

| wendy434 explică:

Intrebarea(T/A guys)am pus-o si anume daca vreti budinca dar tu nici macar nu ai citit pana la capat.defaft nu stiu daca stii sa citesti-_-.Si stai tu calma ca nu ma aleg aici e t/a si am pus intrebare, singura care se prosteste de aici esti tu fiindca nu sti ce gen de intrebari se pun la t/a -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AOGEDB (ai o gramatica englezeasca de balta). Ciao!

| 000Diddy000 a răspuns:

Si... care ar fi intrebarea? n-ai ce face si ti-ai zis sa te prostesti pe aici poate te alegi cu o raportare ai grija