| Idkidk a întrebat:

Mintea voastră ce vârstă are?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum am zis si in intrebarea mea... are toate varstele. Uneori gandesc ca un copil, visez si ma distrez ca un copil. Alteori stau si cuget ca un batranel singur. Uneori ma gandesc la formule matematice exact... exact la varsta la care sunt acum laughing

22 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Numai ea știe

| Idkidk explică (pentru R0R0):

E misterioasă.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Și eu sunt. *cand vreau*

| Idkidk explică (pentru R0R0):

laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

laughing Un bătrânel singur. rolling on the floor Formule matematice= chineză

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Eh. Da-le in colo. Pe langa astea am si alte probleme sad

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ce probleme?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Eh. S-au schimbat unele lucruri si chiar eu... dar nu conteaza. Nu mai aduc vorba.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ok.

| J0B0MAT a răspuns:

Trei sferturi din mintea mea are o vârstă de copil, iar un sfert o vârstă mult mai matură decât cea pe care o am.

| whatevernvm a răspuns:

Nu are varsta

| Idkidk explică (pentru whatevernvm):

Wow, un răspuns util de la tine. Bravo!happy

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Pentru tine intotdeauna!

| Idkidk explică (pentru whatevernvm):

Aw. :3

| AvalohAlyn a răspuns:

12 ani nimic mai multlaughing

| alexandrualind a răspuns:

26 de ani.

| TheFragranceMaster a răspuns:

20-25 maxim, cam pe atunci s-a oprit evolutia.Si bine a facut.

| armand69 a răspuns:

14,maxim 15

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai uneori sunt ca un copil de 7 ani care este felicitat cand a facut un desen frumos, alte ori sunt serioasa si ma comport ca un adult de 45 de ani cand munceste, iar uneori sunt ca o pustoaica de 17 ani cand este in centrul atentiei. happy

| sublime89 a răspuns:

Sigur e mai batrana decat picioarele, pentru ca e supusa la o atractie gravitationala putin mai mica, deci timpul trece mai repede pentru creier decat pentru picioare.hee hee

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

40-50

| JetBlueJet a răspuns:

15-16 ani cred