| TiberiuFasole a întrebat:

Nu o sa credeti ce am vazut azi. Eram in centru mergeam catre restaurant ca tot omul, si ce sa vezi? O masina. Frate era rosie muream acolo/ sora era rosie muream acolo( sa fie si pentru fete) era lamborghini aventador, pentru cei ce nu stiu ce-i ala:
http://media.rtv.net/image/201208/full/lamborghini-avent ador_26256700.jpg

Frate, va dati seama ca l-am injurat de lesinam acolo, dar dupa ce a plecat, ca eram mort daca il injuram cand era pe strada. Ce ati fi facut voi in locul meu? Daca erati voi, nu corpul meu, ca stiu ca aproape toti ati fi raspuns l-as fi pus sa te omoare ca sa scap de tine.

4 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Faci așa mereu când vezi mașini care îți plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as fi spart rotile. Si masina o vindeam pe, ciocolata. Daca o conducea Sebas-chan....hehe, alta viată!laughing

| TrialByFire a răspuns:

Esti patetic.

| TiberiuFasole explică (pentru TrialByFire):

Multumesc nea Trial